Yöllä ladossa!

Ladossakuumaa

Olin 19-vuotias kun tämä tapahtui. Oli kuuma kesäpäivä, ja tapani mukaan menin uimarannalle uimaan. Rannalla näin kauniin naisen joka oli tullut juhlimaan vanhempiensa omistamalle mökille kavereittensa kanssa. En kiinnittänyt häneen sen enempää huomiota ja pulahdin veteen, välillä nousin takaisin rantaan polttamaan tupakin ja kuivattelemaan. Tämä nainen tuli luokseni esittäytymään ja pummaamaan tupakan. Heitin hänelle yhden ja aloimme keskustella, hän kertoi nimensä olleen Minna ja tulleensa viettämään 24-vuotis synttäreitään läheiselle mökille ja kysyi kiinnostaisiko minua tulla mukaan, koska hän halusi tutustua ihmisiin sillä alueella. Hiukan epäröin siinä ensin, ja lopulta suostuin tulemaan. Kun tuli ilta niin menin hänen mökilleen, sieltä kuului musiikkia ja ihmisten puhetta. Minna huomasi minut terassilta ja huusi minut peremmälle. Olin tuonut omat viinat, ja niitä litkin pitkin iltaa ja pidimme hauskaa. Kello oli lähemmäksi puolta yötä kun olin aikeissa palata takaisin kotiin. Minna alkoi roikkua minussa ja kaatoi minut lopulta lattialle kumoon. Hän alkoi nuolemaan korvaani ja kuiskasi minulle ''Tuolla pihalla olisi lato''. Nuoltiin siinä lattialla vielä n.10 minuuttia ennen ku alko panettaa ihan kunnolla, lähettiin raahautumaan latoa kohti. Minna puristeli kyrpääni koko matkan ajan, se tuntui ikuisuudelta ennen kuin päästiin latoon. Minna alkoi pikku hiljaa riisuuntumaan, hänellä oli pinkit rintaliivit ja tangat. Minna alkoi repimään housujani alas ja kyrpäni sykähteli entistä kovemmin, Minna suorastaan haukkas kyrpäni suuhunsa. Parhaimmat suihin otot mitä olin elämäni aikana saanut ja se kesti ihanat 15- minuuttia. Minna laskeutui heinien sekaan
ja minä tulin perässä housut kintussa muna pystyssä, Minnalla oli vielä päällänsä rintaliivit ja tangat. Minna ohjasi minut sykkivään pilluunsa, samalla kun siirsi tangat pois edestä. Se tuntui ihanalta kun tangat hieroi kyrpääni samalla kun jynssäsin Minnaa. Minna piti minua perseestä kiinni ja puristi jaloillansa minua häntä vasten yhä kovemmin. Hengästyin nopeasti koko touhusta ja pyysin Minnaa jatkamaan. Minna nousi syliini ja taas sujautti kyrpäni kosteaan pilluunsa samalla kun piteli tangoistansa kiinni, hän alkoi ratsastamaan minulla niin kovin kuin hän vaan kykeni, välillä tuntui siltä että kyrpäni meinaa katketa ja samalla se tuntui mitä ihanimmalta. Sessiomme jatkui vielä 30Minuuttia, kummallakin oli niin kovat halut ettei missään vaiheessa halut laskenu. Kun päästiin loppu suoralle, laukesin niin kovin ja tuntui siltä että mälliä tulee monta litraa, tunsin kuinka mälli pursui hänen pillustaan ulos. Hän istui vielä hetken päälläni ja yritti nousta pois, se ei onnistunut. Kyrpäni oli turvonnut niin kovin hänen sisällään että jouduimme odottaa jonkin aikaa ennen kun sain kyrpäni kiskaistuksi ulos. Tämän jälkeen nuolimme vielä hetken ja palasimme takaisin sisään. En viipynyt enään kauaa heidän bileissään, kun jatkoin taas matkaa kohti kotia. Emme tavanneet tämän kyseisen illan jälkeen enään.

1

10476

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihanaa!

      Saattoi olla harmi ettette tavanneet enään :/ Mutta kaikki ihana loppuu aikanaan!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      14
      1359
    2. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      199
      1309
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      145
      1179
    4. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1007
    5. 134
      959
    6. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      73
      913
    7. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      66
      847
    8. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      47
      832
    9. Kehtaisitko kulkea mun kans yleisillä paikoilla

      vaikka käsi kädessä?
      Ikävä
      68
      794
    10. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      397
      776
    Aihe