Naiset vaan itkee sun jäljiltä...

Voi voi. Voisit vähän kehittää tota pelisilmää sen suhteen. Salaa olen vähän tyytyväinen silti ;) Enkä mä ajatellut kyllä pillahtaa kyyneliin sun takia tulevaisuudessakaan. Ettäs tiedät, senkin sikamies.
10215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

palstapulisijan yksinpulinat vain senkun jatkuu ja jatkuu ja jatkuuu ja jatkuuuuuuuuuuuuuuu

Äänestä

Ok

Äänestä
  • Kyllä nää tiijetään.

    Äänestä

  • Sianpas kirjoitti:

    Kyllä nää tiijetään.

    mitä?

    Äänestä

uhhuhhuu : )

Äänestä

Hänen jäljiltään taitaa naiset vaan nauraa. ;D
Terv. 25v nainen

Äänestä
  • Ihan selvä provo viesti. Näitä on viime aikoina ollut paljon. Tarkoituksena vain ärsyttää ihmisiä ja herättää keskustelua. EVVK.

    Äänestä

  • PROVO !! kirjoitti:

    Ihan selvä provo viesti. Näitä on viime aikoina ollut paljon. Tarkoituksena vain ärsyttää ihmisiä ja herättää keskustelua. EVVK.

    Mutta kiltti sellainen..salassa laitettu. Lähinnä mietittäväksi :)
    Ei yleisesti riepoteltavaksi

    Äänestä

Ei ole ollut tarkoitus loukata ketään. Sellaisen naisen käytös vain vähän outoa. Sanoin ehkä pahasti.

Äänestä
  • Täällä ei tiedä millainen toinen todellisuudessa on..ehkä häivähdys

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan tosissaan kirjoitti:

Voi voi. Voisit vähän kehittää tota pelisilmää sen suhteen. Salaa olen vähän tyytyväinen silti ;) Enkä mä ajatellut kyllä pillahtaa kyyneliin sun takia tulevaisuudessakaan. Ettäs tiedät, senkin sikamies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu