Lomamatkalla olisi tarkoitus yöpyä Vuokatissa ja mietimme yöpaikkaa,Katinkullasta on kokemuksia,mutta sokos hotelli olisi uusi tuttavuus.Siis kumpi on parempi?
Sokos hotelli vuokatti
7
706
Vastaukset
- Hyvä oli
S.Hotelli on siisti/tuore ja usein edukkaampi vaihtoehto kylpylälomalle, kuin Katinkullan paketti.
Hot. ravintola ei ole edukkaimasta päästä, mutta kainuu speciaalien vuoksi siellä kannattaa päivällistää ainakin kokeeksi.- Rekku juu ei
Koiran sallimisesta tai lisähinnasta huoneissa ei tietoa.
- niin tylsää
Sokos hotelli paikassa jossa ei ole mitään....kyllä Katinkulta on parempi vaihtoehto vaikka ei kylpylään menekkään....nämä S hotellit on niin tylsiä ja varsinkin ko hotellin sijainti urheiluopiston vieressä...on siinä kunnan uimahalli.
- Saunamuailma
Autolla pääsee kylpylään ja jalkaisin vaikka lenkkipolulle...
Mitä siellä kylpylässä muuten tekee jos ei mene kylpylään? - heh heh
Saunamuailma kirjoitti:
Autolla pääsee kylpylään ja jalkaisin vaikka lenkkipolulle...
Mitä siellä kylpylässä muuten tekee jos ei mene kylpylään?pelaa golfia, keilaa, kuntoile, tennistä, sulkapalloa, veneretki, useita ruokapaikkoja, yökerho, urheiluklubi jne jne...etkö oikeasti tiedä mitä muuta voi Katinkullassa tehdä kuin käydä kylpylässä?
- hah hah
heh heh kirjoitti:
pelaa golfia, keilaa, kuntoile, tennistä, sulkapalloa, veneretki, useita ruokapaikkoja, yökerho, urheiluklubi jne jne...etkö oikeasti tiedä mitä muuta voi Katinkullassa tehdä kuin käydä kylpylässä?
Miksi siis pitää mennä nimenomaan kylpylähotelliin yöpymään, jos ko. virikkeitä käyttää? mm. keilahalli on ihan oma bisnes jne. Syömässäkin voi piipahtaa kylpylän ravintolassa ja ei sekään ihmeellinen paikka ole.
- ccc8
Katso Hotelli Vuokatti, todella mukava pieni hotelli, jos auto on käytössä niin on hyvä hotelli valinta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733674Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92001Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261333- 1341220
- 1011084
- 1091065
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701020Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6975- 60974
- 35886