Olisiko seuraa vaeltaan/mökkeileen hauskalle 37.v miehelle vaikka toisesta hauskasta naisesta vanhemmastakin ! Laittakee viestiä tuleen !
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jaa että naista pitäisi saaha ? Pikkasen läpinäkyvää tuo seuran haku sinulla.
pimppua tekisi mieli, mutta ihan suoraan et kehtaa siis kysellä ?
Ihanasti vastattu ! Kyllähän seksikin erämaassa kiinnostaa ! Mutta naisseuraa etupääsä pitäisi saada vaellukselle !
kerroppas vähän itsestäsi ja mitä vaellusta tarkoitat. Onko sulla muija kotona, vai onko muijas ottanu eros susta ?
Minkämoinen mökki sulla ja missäs se oikein sijaitsee ?
No niin lähtöön muutama päivä :) Ei oo muijia ne on naisia ! Muija on ruma sana ! Mökki on erittäin pieni ja karigasniemen ja utsjoen välissä ! Laitapa meilii tonne postiin jos oikeesti kiinnostaa [email protected]
En varmasti laita, selvästi olet joku sutki vaan, kiertelet vastaamasta suoraan. Tuosta venkoilusta tulee mieleen, että vaimosi on kotona ja sinä yrität päästä porsastelemaan lapin mökille. hyh !
En varmasti laita ! Hei vanha horottaja mä sain seuraa jo pienestä naisporukasta jolle lähden vähän niinkuin "oppaaksi" utsjoki-kevolle vaeltaan,oonhan siellä käynyt kahdeksan kertaa,saattapi siellä päästä jänkhällä vähän tussuakin lipaseen ha haa !
Niinpä niin, näe sinä noita päiväuniasi ihan rauhassa.