Tästä

jatketaan sitten yksin.
4170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

- - - - - - - - - -> - - - - - - - - - - - - - - - - - -< --

Äänestä
  • .

    Äänestä

tuo valinta on sitten sinun, ei minun.

Äänestä

Ajattele, se olisi ollut vain meidän juttu. Eikö kiinnostanut? Olinko niin väärässä? En yleensä kiinnostu. Tiedän että se olisi ollut jotain ainutlaatuista. Ei typerää sekoilua. Me oltais kumpikin saatu siitä jotain koko elämäksi. Mutta et huomannut. Olin Siis väärässä. Miten saatoin olla niin väärässä? Sen ainoan kerran.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etiäpäin,, kirjoitti:

jatketaan sitten yksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu