Kummasti on tanssijat kadonneet

kun.... ;)
9104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

mitä muru?kun viina loppui..

Äänestä
  • No ei ;D

    Äänestä

  • väärin arvattu kirjoitti:

    No ei ;D

    Ni mitä? Kerro jo?

    Äänestä

  • Mullekkin kirjoitti:

    Ni mitä? Kerro jo?

    Koska sä et ole siellä ;)

    Äänestä

  • Mullekkin kirjoitti:

    Ni mitä? Kerro jo?

    ei nähdä.

    Äänestä

  • Tietenkin höpsö kirjoitti:

    Koska sä et ole siellä ;)

    pitänee tulla tanssimaan sitten,rakastankin tanssimista. ;)

    Äänestä

  • ahaa.. kirjoitti:

    pitänee tulla tanssimaan sitten,rakastankin tanssimista. ;)

    ;D

    Äänestä

Tulee "aina" pakit

Äänestä

Siitä, että sillä alalla on jotakin pahasti pielessä. Muutamat nimekkäimmät ottavat kaikki manit niin, että muille osaaville, taitaville ja innokkaille soittajille ja laulajille ei jää mitään.

Isojen tanssipaikkojen järjestäjät veisaavat jokaikinen samaa negatiivista virttä siitä, että "kun teitä on niin paljon eikä yleisö kulje kuin nimien perässä". Nämä papat pitäisi ehdottomasti saada pois pilaamasta ilmastoa, heillä ei ole enää näköaloja, ideoita eikä innovaatiota, tulevaisuus on pistänyt luukkunsa kiinni nenän edestä ja hätäpäissään pyörittävät juttua tyylillä "niin kuin aina ennenkin". Ja se ei ruleta tänä pänä.

Yhtään en ymmärrä, mitä aloittaja hakee, mutta tällainen tuotos ajatuksesta syntyi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistähän se johtuu kirjoitti:

kun.... ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu