Mansikkakarnevaalit

loimii.

7

191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiva kuva ! On se Tapsa vaan niin hellunen !

      • isin tyttö?

        Kaipaatko elämääsi isähahmoa ? Tuota sinun Tapsa hypetystä ei voi normaali ihminen kyllä oikein ymmärtää. Nuorehko nainen suitsuttaa vanhaa miestä.


      • isin tyttö? kirjoitti:

        Kaipaatko elämääsi isähahmoa ? Tuota sinun Tapsa hypetystä ei voi normaali ihminen kyllä oikein ymmärtää. Nuorehko nainen suitsuttaa vanhaa miestä.

        Mulla on isä ja maailman paras onkin. Ettäs tiedät ! Ja mitä se sua haittaa että tykkään eri ikäisistä laulajista ? En mä aseta mitään ikärajaa lempi laulajieni/ -näyttelijöiden tms. suhteen. Enhän mä niiden kanssa naimisiin ole menossa. Ammattitaitoa ja osaamista pitää laulajalla olla, oli ikä mikä tahansa ja Tapsa on loistava laulaja. Mä en suitsuta ketään ihan heppoisin perustein.
        Kyllä mä pikkulikkanakin fanitin Tapio Rautavaaraa ( ja nykyäänkin) eikä mulle kukaan ole tullut sanomaan ettet saa siitä tykätä kun se on niin vanha .


      • isopapan karitsa?
        isin tyttö? kirjoitti:

        Kaipaatko elämääsi isähahmoa ? Tuota sinun Tapsa hypetystä ei voi normaali ihminen kyllä oikein ymmärtää. Nuorehko nainen suitsuttaa vanhaa miestä.

        Allekirjoitan kysymyksesi ja analyysisi 100 %. Jotain on pahasti vialla ihmisessä joka fanittaa henkeen ja vereen isoisoisänsä ikäistä käppänää.


      • Annu.

        Että ihan hellunen... yäääääääk!!!!!!


    • Raija.

      En kerenny karnevaaliin kattoon Tapsaa mutta Hangalle meen 17.08.

      • täh?

        Katossako sinulla on tapana oleskella?


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      328
      7121
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      71
      4338
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3165
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2967
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1952
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      149
      1800
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      212
      1746
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1577
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1548
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1438
    Aihe