cmc tarviketrimmi

Jussi

On uusi käyttämätön trimmi paketissa (35 rosteri) mutta Terhi Funiin ai saa läpipultteja alempiin kiinnitysreikiin, pysyiskö kansiruuveilla, vai unohdanko asentamisen ja myyn trimmin pois, vai vaihdanko venettä ja asennan trimmin siihen, tuoreöljyvoitelu 20 hv jammusta en haluais luopua

5

1650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Terhi

      En ymmärrä miten Terhi voi olla niin suosittu vene. Minä en ole vielä löytänyt mitään hyvää siinä. Onko muut?? Jos, niin esimerkiksi mitä??

      Ei siinä taida pysyä mitkään kansiruuvit. Unohda koko juttu ja osta uusi moottori jossa on trimmi valmiina.

      • olen omistanut monenelaisia soutuveneitä ja tällä hetkellä mulla on terhi 375 tämä on mun toinen 375 terhi ja olen huomannu terhistä semmosia hyviäpuolia että ensinnäkin se on erittäin tukeva/vakaa jota mää arvostan erittäin palijon ja vieläkö se on kaksoispohjalla ja pontooneilla jotka parantavat veneen kellumista joita ei kovinkaan monesta veneestä löydy niin henkilökohtasesti mää piän terhiä ylivoimaisesti parhaimpana soutuveneenä mutta makujahan ja mielipiteitä on monenelaisia. ps. laitahan viestä mulle niin keskustellaan soutuveneistä koska olen erittäin kiinnostunut saamaan lisätietoa soutuveneistä.


    • Trimmi

      Kyseessä PT-35?? Jos hinnoista sovitaan, niin
      voisin ostaa sinulta trimmin pois kuleksimasta

    • Jussi

      On käyttämätön vehje...riippuu hinnasta, eihän tavaroihin pidä rakastua,,, on se semmonen PT35

    • ostaja

      Käyttöä olis kanssa kyseiselle laitteelle. Jos on säilynyt jollain ihmeellä nää kuukaudet, ilmottele.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      86
      6005
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      301
      5322
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      50
      3345
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      10
      2916
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      106
      2729
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1675
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      17
      1598
    8. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1520
    9. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      32
      1459
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      178
      1094
    Aihe