TYTÖT! hauis vai vatsalihakset

Joo eli hauis vai vatsat
20455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat
  • hyi kamala;oo mä en ainakaa haluis mun poikaystäväl tollasii:Dd

    mut emmä tiiä, hauikset varmaa, mut ei iha noi isot. Tietty absitki ois ihanat mut mielummi kuitenkii jos pitää päättää nii hauis(:

    Äänestä

  • ThatGirl<3 kirjoitti:

    hyi kamala;oo mä en ainakaa haluis mun poikaystäväl tollasii:Dd

    mut emmä tiiä, hauikset varmaa, mut ei iha noi isot. Tietty absitki ois ihanat mut mielummi kuitenkii jos pitää päättää nii hauis(:

    Miksei molempia??

    Äänestä

No onhan se hölmön näköst jos on kunnon hauikset ja ei vatsalihaksii ollenkaa mut ite ainaki ottaisin molemmat mutta ei mitään bodari lihaksia ((:

Äänestä
  • Molemmat ois iha jees mut jos pakko valita ni hauis :*

    Äänestä

  • Niin, onhan sekin typerän näköistä jos on isot hauikset, mutta esim jalat ihan tikut

    Äänestä

  • Ei vaan juuri päinvastoin, sillä vatsalihakset voi olla kenellä tahansa, kun taas kunnon hauikset vaativat useamman vuoden treeniä.

    Äänestä

Sixpack;) Mutta onhan se ihan naurettavaa jos ei oo yhtään habaa mut kauheet vatsalihakset..
Niin et kyl molempia ois hyvä vähän treenata.

Äänestä

vatsalihakset :3

Äänestä

Ei se hauiksen koko kerro suoraan mite paljo voimaa niistä saa irti, arvon neidit.

Äänestä

haba ;)

Äänestä

totta :DDD oman hauiksen ympärysmitta on 35cm mutta en kyllä saa ees 20kg ylös yhellä kädellä

Äänestä
  • Eihän noin pienellä yleensä saakkaan ylös 20kg.

    Äänestä

Luonne-.-

Äänestä
  • No mut mää oon 01 ja 40kg yhellä kädellä nii varmaa äijä enemmän nostaa :D

    Äänestä

Kyl se on hauis, jos tarvis valita. Mieluusti ei kummatkaa kovin näkyvii, mut sot kädet on kyl sexyt ^^.

Äänestä
  • Joo kiitti vastauksista ja lisää vastauksia

    Äänestä

sixpack ;)

Äänestä

ehkä vatsalihakset, mut ei mitään tikku käsiikään.

Äänestä

Vatsalihaksethan näkyy jos vaan on laiha. Lihaksien kasvattaminen taas vaatii kovaa treeniä ja sen eteen saa nähdä työtä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


japezqu kirjoitti:

Joo eli hauis vai vatsat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu