kysely tytöille

Kertokaa ikä
mikä mitta tissien alapuolelta ja päältä ja kuppikoko
jä mietityttää ku mun kahel exäl oli sama kuppikoko mut niitten tissit oli ihan eri kokoiset et miten noi koot menee et kertokaa :)
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hei eiks kukaa viitti kertoo ku oon tälläne tyhmä puupää

Äänestä

Sun exäs on voinu käyttää eri mallisia rintsikoita ku ne koot vaihtelee malleittain. Itse oon 16 ja 83cm/96cm käytän yleesä 75C kokosia mut joissaki menee 75D. en muista mite noi menee mut varmaa googlesta löytyy

Äänestä
  • Minkä ikäisiä te ootte?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


poikasinkku1 kirjoitti:

Kertokaa ikä
mikä mitta tissien alapuolelta ja päältä ja kuppikoko
jä mietityttää ku mun kahel exäl oli sama kuppikoko mut niitten tissit oli ihan eri kokoiset et miten noi koot menee et kertokaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu