Norwegian longhaul lentoyhtiö?

Mikä yhtiö hoitaa Norwegianin ARN-BKK-lennot?
Varaussivulla lukee Norwegian Longhaul* ja * Reittiä liikennöi muu kuin annettu yhtiö
5162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Norwegian, lainakoneilla.

Äänestä
  • Ei ole kovin long haul -reissu vielä. Norjaa ja Skandeja taitaa sahata kunnes uskaltaa palamatta pidemmälle...

    Tämä on sitä nannaa pitkillä lennoilla, tekstiä antamastasi linkistä:

    "What I immediately found is that I would find it very hard for me to justify a long flight in a 9 abreast 787... the seat width was VERY narrow ( to the point of the armrest digging into my leg). To boot, the seat pitch was tight. I would not want to be taking this aircraft to New York or Bangkok! "

    Äänestä

HiFly Airbus 340 -lentsikalla 14.8.2013 saakka, sitten Dreamliner 787 Norwegianin väreissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lentopelko kirjoitti:

Mikä yhtiö hoitaa Norwegianin ARN-BKK-lennot?
Varaussivulla lukee Norwegian Longhaul* ja * Reittiä liikennöi muu kuin annettu yhtiö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu