ootko kotona

Se syvin tunne on loppunut
8347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niinhän se on.
Ei sille mitään enää voi.

Äänestä

Mutta ehkä tämä tietää jotain uutta.
Se oli vähän liikaa.

Äänestä
  • mkä on asiasi ydin. Eipä tuosta oikein selviä muuta kun entinen on finito, mutta uutta suunnittelet. Saman ihmisenkö kanssa?

    Äänestä

Lomaa tässä viettelen:)

Äänestä

Ei ole. Se vaan uinuu.

Äänestä
  • Kammottava leffa.

    Äänestä

  • Oli muuten kirjoitti:

    Kammottava leffa.

    :-Otälläkin hetkellä en ole matolaatikon ääressä tarkoitan tv.

    Äänestä

Niin oli eilen illalla.
Minkä katsoit?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunnese kirjoitti:

Se syvin tunne on loppunut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu