Mikko

Oletko oikeasti ujo vai etkö siksi puhu mulle mitään, koska et halua antaa mulle minkäänlaista toivoa? Olet sitä mieltä, että mitään ei voi koskaan olla, niinkö? Mun olisi tärkeä saada tietää.
6141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

taas mikko ei osu..

Äänestä

Jassoo, ei ole hän täällä, joten mitäpä minäkään täällä teen. Asialinja jatkukoon kun tai jos vielä kohtaamme.

;)

Äänestä

Olen oikeasti psykopaatti murhaaja :)

Äänestä
  • No sehän selittääkin kaiken, parempi kun pysytkin hiljaa luolassasi ;-)

    Äänestä

Ei kaikki voi olla hiljaisia ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen 09 kirjoitti:

Oletko oikeasti ujo vai etkö siksi puhu mulle mitään, koska et halua antaa mulle minkäänlaista toivoa? Olet sitä mieltä, että mitään ei voi koskaan olla, niinkö? Mun olisi tärkeä saada tietää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu