Jukka

Tee ratkaisus suuntaa taikka toiseen ja kerro siitä sitten minulllekkin.?
5157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jukka ei osaa tehdä ratkaisua. Soita sinä vaimolle, niin hän tekee ratkaisun hänen puolestansa.

Äänestä
  • Vaikee soittaa kun ei sillä ole vaimoa.

    Äänestä

huutelee siipalleen

Äänestä

Tunne, valovoimani,
Sydämestäin.
Näe syvyyksiini,
Silmistäin.
Tuo Kauneutesi
Sydämestäsi
Rakkaudenvalosi.

( ei Jukka...en ole)

Äänestä

Minkäslainen ratkaisu olisi mieleesi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoa janoava kirjoitti:

Tee ratkaisus suuntaa taikka toiseen ja kerro siitä sitten minulllekkin.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu