MIksi kaipaat mua vielä?
tuli selväksi
mulle11
10137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
olisi helpompi vastata.
helppo tapaus
Usko jo muumio, että sinua ei kukaan täällä kaipaa. Tämä palsta on vitsi. Seuraavaan Joulumyyntiin ilmestyvä suomi24 ikävä palstan parhaat kootut ikävä vitsit...sieltä saamma oikein lukea mitä innoissamma oomma tänne ikävä vitsiä pukanneet. Maksaa noin 25e ja joka isä saa semmosen tänä Jouluna joululahjaksi.
Mut mä kaipaan sua lottamari... Miksi kirjoitat tuolla tavalla. Tulin surulliseksi.
Millä tavalla kirjoitin...niin muumio,...se oli todlella pahasti sanottu,,ruoskin itseni...odota vähän..auts...iihkkökkööööö.-!!nonni...homma hoidettu. Ai, anteeksi perun sanani,. En halua että tulet surulliseksi,,,saat ilmaispainoksen tuosta vitsipokkarista ja piparia.....siis joulupiparin.
Koska pääsen nuolee piparias? Ei joulu.
Jouluksi leivon pellillisen ja voin jättää vähän taikinaa kaulimeen, että saat nuolla siitä piparia...siis taikinaa. Pokkarin mukana saat sydänpiparia,,..vai haluatko mielummin tähden, kuusen, kuun, joulupukin vai sian?
^ :-O !!!!
Taas yksi pala loksahti paikoilleen
olet ja pysyt. Siksi vain...
Todellisuus on ihan muuta. Itse olet niin sokeasti rakastunut että kuvittelet toisenkin olevan. Harmillista ettei kuvitelmat saa käymään asioita toteen.