Kärsittekö ?

Tiedän ettei palstalla kirjoittele norsut eivätkä siat, siis kärsistä ja kärsimestä (heidän suutelutavoistaan) en nyt siis varsinaisesti puhu, kirjoita.

Vaan aihe on:

Aamuerektio

Siis oletteko koskaan kärsineet aamuisesta pitkäkestoisesta erektiosta jota ei meinaa saada laukeamaan ollenkaan.

Samaa kysyn myös juoma-ihmisiltä, kärsittekö krapula-aanuisin asteikoltaan vaikeahkosta erektiosta ?

ja samalla voisin kysyä impotenttiudesta, tunnetteko ketään impotenssiä.
Olen muuten nimeltäni pentti.
Kun tässä nyt näinkin sain tätä ongelmakenttää puretuksi.

Asiallisia vastauksia.
ja miellyttävähenkistä keskustelua.
1050
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

pentti hyvä,
oletkohan sinä nyt eksynyt väärään lammastarhaan ?
tämä ei ole sikojen eikä elefanttien pussailuketju vaan ikävöinti.

ja ei täällä juurikaan puhuta erektioista ja impotenssista, paremminkin inkontinenssistä koska täällä kirjoittavat suurimmaksi osaksi jo parhaat päivänsä ohittaneet kirjoittajat.

olen sefun tuttu, siksi tiedän näitä asioita, olen aika hyvinkin perillä koska olen joskus saanut olla viransijaisena seksiterapeuttina ja sefu kyseli että olisinko muutaman viikon täällä firmassa hommissa.
no sanoin että kun olet tuttu niin mikä ettei.

myös nämä anonyymit nettipalstat tarvitsevat nykyaikana kokenutta ja melko vaatimatonta seksologia.

Äänestä
  • Kai tänne nyt hyvänen aika, hertti sentää, saa kaikki ihmiset kirjoittaa.
    ei kais sitä niin orjallisesti ja kirjaimellisesti pysytellä ketjujen aiheissa.
    Rönsyt voivat olla josksu yhtä meheviä kuin huhut isännän harha-askeleesta.
    se on muuten huonekasvi kuten rönsylilja, siis toi isännän harha-askel ja sitten aaronin parta.

    http://www.youtube.com/watch?v=Li1_Ro9e2_4

    Äänestä

Älä ota asiaasi niin kovin vakavamielisesti.
Parempi on kun seisoo, kuin ettei laisinkaan.
Silloin sitä vasta ikäöintipalstalla kävisitkin!

Seksiterapeutilta olisin kysynyt, että kuinka koit sijaishommat? Tykkäsitkö ja silleen?
Ja toisaalta, Pentti, ajattelepa jos joutuisin olemaan Taunon pöksyissä. Mieti sitä.

Äänestä

Ai minäkö ?
No, otin löysin rantein ja joskus tiukemmalla ranneliikkeellä kysymykset ja kirjoitukset ja vastasin ammattimaisella kokemuksellani.
En pahasti tympääntynyt siihenkään duuniin.
olenhan sitä tehnyt aian toisinaan muissa työpisteissä.

Seisominen on maailman luonnollisin asia.
Itsekin pääasiassa seison, tälläkin hetkellä.
Seisovassa sensaatiomaisessa seisokissani.

Seksistä puhuminen on maailman luonnollisimpia asioita.
Estoja syntyy jos lapsi kokee traumaattisen lapsuuden.
tai jos ei hänelle kerrota kukista ja mehiläisistä oikeaan aikaan.

pentti olkoon vain turvallisella mielellä ällköönkä pelätkö naurtunalaiseksi tulemsita.

avautuminen on hyvä asia.
samoin kuin suuseksi.

Äänestä

Please, no, thank pornahtavia lauluja.
Menkää muualle linkittelemään.
Tässä ketjussa aloittajalla on probleemi jota ei kannata ottaa kevyesti.

Äänestä

mee säkin kuule hevonkuuseen siitä valittamasta.
pitää olla ihmisellä pienet murheet kun tänne tulee itkemään.
häpeisit.

Äänestä

Jos totta puhutaan ihmisten lisääntyminen on täysin erilaista verrattuna kasvimaailman lisääntymismekanismeihin. Että siinä mielessä parempi vaan, ettei sotketa puuroja ja Villejä. Vaan puhutaan ihan vaan suoraan siitä kuinka peipposet keväisin aloittavat pesärakennuksen ja Aatami maistoi Eevan antamaa omenaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pentin murheet kirjoitti:

Tiedän ettei palstalla kirjoittele norsut eivätkä siat, siis kärsistä ja kärsimestä (heidän suutelutavoistaan) en nyt siis varsinaisesti puhu, kirjoita.

Vaan aihe on:

Aamuerektio

Siis oletteko koskaan kärsineet aamuisesta pitkäkestoisesta erektiosta jota ei meinaa saada laukeamaan ollenkaan.

Samaa kysyn myös juoma-ihmisiltä, kärsittekö krapula-aanuisin asteikoltaan vaikeahkosta erektiosta ?

ja samalla voisin kysyä impotenttiudesta, tunnetteko ketään impotenssiä.
Olen muuten nimeltäni pentti.
Kun tässä nyt näinkin sain tätä ongelmakenttää puretuksi.

Asiallisia vastauksia.
ja miellyttävähenkistä keskustelua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu