REMU JA SAKKE

Bisnis-sakke ja remu istu aamu teeveessä. sakke nuoli remuu sanoen"ollaa aina dikattu hurriganesii" joo Kundit kuitenkin levytti blös sös söössit seiskytluvulla.. joka oli blue suede shoes vastine ja vinoilu"huonosti ääntäville"
Äijille..nyt nää rokin lähettiläät on samalla lavalla. jos leningrad (Sakke)gowboysit on rokkia. mummoni on elvis,
51377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

viäläkö elviksesi elää?

Äänestä

Savolaisia ei olisi koskaan pitänyt päästää Suomeen.

En nähnyt tuota ohjelmaa mutta siinä on varmasti katsomista kun savolainen puhuu romanille.

Äänestä

Mies jäi kaks kertaa luokalle ja on silti menestynyt elämässä!

Äänestä
  • oho, onko nykänenkin kova jäbä. entä juice? kaikki on kovii jotka on rapannu, nooo sakke on bisnismies.ja tunteeton hai.seisooko, ei seiso se ei

    Äänestä

  • että Sakke menestyy elämässään, kun on taustalla höynäytettävät sponsorit. Jos joku on nähnyt Savo-Saken suunnitteleman sisustuksen erään tunnetun IT-sopimusvalmistajan kotona ja yrityksen PR-tiloissa Jollaksessa, voi hyvin uskoa tämän luokallejäämisen. Mies sitäpaitsi itse kuvittelee olevansa monitaituri, mutta perusteettomat ovat nämä luulot. Olen itse kokenut hänen totaalisen tietämättömyytensä oman alani asioissa ja lisäksi epäluotettavuutensa. Sovituista asioista ei ole pidetty kiinni. Mutta niinhän ne savolaiset tekevätkin, vai....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAKKE JÄRVEMPÄÄ kirjoitti:

Bisnis-sakke ja remu istu aamu teeveessä. sakke nuoli remuu sanoen"ollaa aina dikattu hurriganesii" joo Kundit kuitenkin levytti blös sös söössit seiskytluvulla.. joka oli blue suede shoes vastine ja vinoilu"huonosti ääntäville"
Äijille..nyt nää rokin lähettiläät on samalla lavalla. jos leningrad (Sakke)gowboysit on rokkia. mummoni on elvis,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu