Skootterin vuokraus

Mitä maksaa skootterin vuokraus per päivä, paikassa ayia napa? Vai tuleekohan viikko edullisemmaksi? Mitä tulee ottaa huomioon vuokrauksessa?
12596
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisko n. 15-25€ päivä.päivä riitti hyvin. Vuokrattiin joskus klo 12 ja piti seur aamulla palauttaa niin mentiin aamustaki ajeleen :) miinus vas. Puoleinen liikenne. Vähä hirvitti mut hyvin suju likkaporukalla. Suosittelen menemään ajelulle kauemmas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


örkki13 kirjoitti:

Mitä maksaa skootterin vuokraus per päivä, paikassa ayia napa? Vai tuleekohan viikko edullisemmaksi? Mitä tulee ottaa huomioon vuokrauksessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu