mul on tyttis kuume

oon 11 etsin 10/12v tyttöä
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paikkakunta ?(:

Äänestä

Kik?

Äänestä

mun kik on joku02

Äänestä

Oon 11v tyttö oulusta ja oon 5lk. Kaipaisin vähän väliaikaista pojan seuraa noin 11-12 v. voi lähettää jos kiinnostaa. Minulla on siili lemmikkinä ja tykkään lukea ja piirtää. pidän koulusta ja harrastan jalkapalloa, viulun soittoa, ja orkesteria. asun oulujoen rannalla. Minulla on ruskea tukka ja oon 158 cm pikä. asun myllyojan vieressä ja haluaisin mieluiten melko läheltä poikkiksen. s. posti: [email protected]
Huom. Älä puhu/näytä tätä viestiä muille tai kerro jos innosttaa. Lähetä vain minulle viestiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku02 kirjoitti:

oon 11 etsin 10/12v tyttöä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu