Martinalla taas kuvaukset!

Raahannut taas virolaisen kuvaajan puistoon kuvaamaan ilmaiseksi ei mitään varten.

http://www.seiska.fi/Martina-Aitolehti/Kuvaushommia/1010591
30721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Komeasti roikkuu rinnat :))

Äänestä

Jo oli tylsä kuva. Paljon parempi olisi ilman Martinaa ja kasseja. Mikä tyylimoka!

Äänestä
  • Kieltämättä kaunis maisema, jossa Martinan nuhjuisuus vaan korostuu.

    Äänestä

Eikö Martina tajuu, että hänestä ei kunnon mallia tule koskaan! Lyhyet, paksut jalat ja muutenkin lyhyt. Miehekäs naama ja pilatut huulet. Tissimalli, jonka silaritkaan ei ole hyvin onnistuneet kolmesta (vai neljästä) leikkauksesta huolimatta. Ei tuolla kuvausvimmalla niitä velkoja lyhennellä!

Äänestä

Tratan nolo "rento" poseeraus.

Kyllä syyttäjä hoitaa pois rentouden syksyllä...

Äänestä

Mihin niitä kuvia yleensä tarvitaan?

Äänestä

Ja jätemäen huippukuntoa tarvitaan muuttohommissa.

Äänestä

Ihan Sandra Bullockin näköinen. Martinan pitäisi lähteä Hollywoodiin, niin saisi hienoja rooleja. Ja sittenkös suomalaiset perjalkaiset siwan kassaneidit olisivat kateita.

Äänestä
  • Joo niin sais. Osaa niin hyvin englantia ja on 30 v yh-mutsinakin haluttua tavaraa tähtitaivaalle. Paljon suhteitakin on Martalla Yhdysvaltoihin, kv-diplomaatti kun on. Miten Martan maailmanvalloitus onnistuisi, ei se onnistu edes Helsingissä?

    Äänestä

Tuossa kuvassa Tissit hienosti esillä. Toinen melkein kainalossa ja toinen polvessa. Milloin Martina antaa näille nimet?

Äänestä

On kyllä Sandra BULLDOGIN näköinen.

Äänestä

Haha! Nuo Martinan saamat kommentit SeiskaLivessä kuvilleen aika napakoita!

Äänestä

Ompa persjalkainen. Ja silarit täysin epäonnistuneet mitä paidan läpi näkee.

Äänestä

onko martina jo 50v?

Äänestä
  • ei ihan viä varmaan n.44v???

    Äänestä

  • nais50v. kirjoitti:

    ei ihan viä varmaan n.44v???

    Ei ole. On vasta 30 vuotta ja 198 kuukautta nuori. Ei edes maho.

    Äänestä

Joko on bikinikuvia julkaistu Turkin 'hoitojen' jälkeen?

Äänestä

Kuinka narsisti voi ihminen olla?

Äänestä
  • Onko tääkin joku avohoitopotilaiden ketju?

    Äänestä

  • siltä näyttää kirjoitti:

    Onko tääkin joku avohoitopotilaiden ketju?

    Kyllä. "Tää" on avohoitopotilaille tyypillinen termi.

    Äänestä

Turkin silarit on aivan järkyttävät ilmapallot, yäk!!!

Äänestä

On se säälittävä rahaton turhis....hankkis nyt jo elämän, kun noista sen paskishuussikuvauksistakaan ei saa kuin hyvät naurut !!!!!

Äänestä
  • Pitäisiköhän tehdä veskikuvauksista uusi trendi? Ehkä peräti uutta brändiä`? On se vain niin erikoista....satoja kuvia ottaa ITSESTÄÄN hyyskässä! Sehän voisi olla
    Tänään Hyyskässä. Hyyskässä eilen. Tässä hyyskässä kaikui hyvin. Edellisessä hyyskässä haisi p lle....eikun joukolla vessoihin KUVAAMAAN ITSEÄMME joo rientäkäämme ja sitten Instaan voi juma........................................................................................................................................ Ai niin, vedonlyönnistä voi muuten seurata että joku juippi saa ns vedettyä viikseen....haaa kuten kaveriporukoissa on irvailtu....

    Äänestä

Ilkeä ihminen. Vaikka televisio valehtelee joissain asioissa niin trattinan luonteesta se on antanut tarkan kuvan: ilkeä, ahne, huonokäytöksinen moukka vailla sydäntä tai sivistystä.

Äänestä

Seiskan juttu Martinan levytyspuuhista on niin nolo, ettei siihen saa täältä edes linkittää. :D

Äänestä

Niin onki! ja suahan se pännii

Äänestä

Tuo Maran kuvaaja on mun kurssikaveri eli opiskelija, ei vielä ammattikuvaaja. Hän haluaa näkyvyyttä kuten Marakin. Amatööri siis. Ammattikuvaajille pitäis jotain maksaakin ja rahaa Maralla ei ole. Kuvaaja tuskailee varmaan, kun malli on niin huono. Pakko se on kuvaajankin jostain ura aloittaa.

Äänestä
  • Tämä kuvaaja aloittaa uransa TOD alhaalta. Tynnyrin pohjalta.

    Äänestä

  • alin kaikista kirjoitti:

    Tämä kuvaaja aloittaa uransa TOD alhaalta. Tynnyrin pohjalta.

    Joo kuvais vaikka hedelmäasetelmia.

    Äänestä

  • hjhjkghjgkgk kirjoitti:

    Joo kuvais vaikka hedelmäasetelmia.

    Martinasta on ne kuvat jo otettu, käsissä viinirypaleet ja maha pystyssä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Velat maksuun! kirjoitti:

Raahannut taas virolaisen kuvaajan puistoon kuvaamaan ilmaiseksi ei mitään varten.

http://www.seiska.fi/Martina-Aitolehti/Kuvaushommia/1010591

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu