Nuorten blogit :)

myParadise

12

174

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 13v poika

      Olen 13-vuotias lifestyle-blogaaja. Blogini on aivan uusi, joten sieltä löytyy vain yksi postaus tällä hetkellä, mutta lisää tulee pian. Kiva jos viitsit käydä katsomassa :)


      http://bullshitinmylanguage.blogspot.fi/

    • Sofia9898

      Juuri 15 täyttäneen tytön blogi. Kertoo masennuksen, itsetuhoisuuden ylipääsemisestä. Tänään aloitin, joten vasta yksi postaus. Blogeja on ollut ennenkin mutta nyt tuntui oikealta hetkeltä aloittaa tämä taas. http://veerasofias.blogspot.fi/ Tervetuloa seuraamaan :)

    • Mellu
    • hihii4
    • öasfksölafkölasfköas
    • tutot
    • kikka-----
    • zesca

      http://lifewithjesca.blogspot.fi/

      18-vuotias lukiolaistyttö Turusta. Intohimoihini kuuluu salilla käynti, lenkkeily, valokuvaaminen, shoppailu ja askarteltuakin tulee aina välillä. Haaveena on muutto ulkomaille :)

    • Roosawws

      http://befree-roosa.blogspot.fi/

      Be Free on lifestyle blogi, jaan siellä ne asiat jota ei lue facebookissa, twitterissä ja ne kuvat jotka eivät instaan päädy näkyvät blogin puolella (: Lukijat ovat enemmän kuin tervetulleita ja kommenttiakin saa pistää :)

    • SweetOphelia
    • Paulalete

      <http://paulalete.blogspot.fi>
      17-vuotias tyttö ja hevonen treenaa kouluratsastusta, kirjoitan myös opiskeluistani ja muusta elämästäni :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      59
      5099
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4592
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4539
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      296
      1757
    5. 91
      1432
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      82
      1399
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1328
    8. 315
      1039
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      950
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      850
    Aihe