EN OLE SAANUT PÄIVITETTYÄ, KUN EN SITÄ HETI TEHNYT.
TÄYSIN KÄSITTÄMÄTTÖMÄT SIVUT - EI SAA MILLÄÄN SELVÄÄ MITEN PÄIVITETÄÄN KARTAT JA MITÄ MAKSAA. VITUTTAA!
NYT SAISI ILMAISET PÄIVITYKSET, MUTTA EI JOS ON JO AIEMMIN MENNYT VIPUUN JA MAKSANUT KONEEN KERTAALLEEN JA NYT PITÄISI VANHAAN PASKAAN MAKSAA LISÄÄ. VITUTTAA!
EN OSTA ENÄÄN IKINÄ TÄN FIRMAN LAITTEITA.
HÖLMÖ OSTAA TOMTOM-NAVIN
9
594
Vastaukset
- SIllä se
SILLÄ HOME OHJELMALLA.... JOS HUUTAMISELTASI JOTAIN YMMÄRRÄT
- Miksi huudat?
Kartat päivitetään TomTom Homen avulla. Luot käyttäjätunnuksen. Päivitykset tulevat automaattisesti ladattavaksi joka kerta, kun kirjaudut Homeen.
Vai onko sulla joku muukin ongelma? - HANURITOMMILLE
Laitevalmistajan vikahan se on jos joku onneton reppana ei osaa tehdä päivitystä??
- kummassavika?
Kuka onkaan hölmö?
- käyttäjä vikako
Aloituksessa pitäisi lukea; Hölmö OSTI TomTom-navin"
- eikun...
Minä hölmö ostin TomTom-navin
- h:)hh:)ijaa
ei voi kuin hymyillä :)
- koodari
Jos kirjoittaja ei löydä capslock-näppäintä näppäimistöltä, miksi alkaa päivitysoperaatioon ollenkaan?
Omat taidot tulee tuntea ja turvautua ammattilaisiin kun ne ylitetään.
Vie purkki päivitettäväksi liikkeeseen mistä sen ostit, helppo homma ei tarvitse täälläpalstalla meuhkata :-) - Arjupa
TomTom home paljon selkeämpi ja käyttäjäystävällisempi sekä monipuolisempi, kuin tämä Garmin express. Itse ostin uuden yli 300 € maksavan Garminin ja täytyy sanoa, ettei sitä todellakaan ole luotu hölmöille; täytyy meinaan todella hallita ja tietää, että saa sen järkevään käyttökuntoon. Aiemmin olen käyttänyt Tomppaa ja nyt on vertailupohjaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2193670Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen163607Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä932632Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman162219Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling612192Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.131936Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue491757- 901601
- 861245
- 731175