Dildo miehelle

gay_jones

Olen mies joka pitkään on etsinyt (kookasta) dildoa itselleni. Suurin osa dildoista tuntuu olevan suunniteltu vaginalle, ja homomiehenä on vaikeaa löytää anaaliin sopivaa dildoa. Tähän asti kokeilemani dildot ovat liian kovia ja jäykkiä, terska liian suuri (tuottaa kipua) ja "verisuonet" liian kovia. Etsin nimenomaan aidon peniksen tuntuista dildoa, mutta joustavampaa, voitteko suositella jotain? Leveyttä saa kyllä olla runsaasti.

Lisäksi,
mitä seksinukkea suosittelisitte minulle? Dildo pitäisi sopia anaalin tyydyttämiseen, mutta nukessa saisi myös olla (ainakin) peräaukko?

Kaikkein mieluiten haluaisin itse nähdä ja koskea dildoa ennen kuin ostan, mutta häpeän suuresti tulla kauppaan kertomaan mitä haluan. Kiitos etukäteen ja hyvää loppukesää :)

1

408

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaalimato.com

      Hei,
      Anaalissa käytettävissä tuotteissa tulee olla kantalevike tai esimerkiksi kivekset jotta sitä voidaan turvallisesti käyttää. Voit etsiä dildoja tai tekopeniksiä joissa on kivekset, koska useimmat kantalevikkeellä olevat tapit ja sauvat ovat valmistettu kovemmasta materiaalista. Voit etsiä tuotteita siis rajauskriteerien avulla - tekopenikset - materiaali esimerkiksi aidonoloinen. Loveclone materiaalista ja U.R 3.0 materiaaleista valmistetut sauvat ovat pehmeimpiä. Näistä materiaaleista valmistettuja sauvoja joissa on kivekset ei valitettavasti kovin montaa ole. Kuitenkin kimmoisasta materiaalista valmistettuja tekopeniksiä kiveksillä on valikoimissamme jonkin verran.
      On totta että ainoa vaihtoehto tutustua välineiden materiaaleihin täysin on käydä kokeilemassa niitä seksivälineitä myyvissä liikkeissä. Liikkeissä olevat työntekijät ovat välineiden asiantuntijoita ja tottuneita erilaisiin mieltymyksiin.
      Seuraavassa sinulle muutama vaihtoehto tekopeniksistä joiden materiaali on kimmoisa eikä pitäisi olla liian kova.

      http://www.kaalimato.com/catalog/Jeff Stryker Ultra Realistic Cock_p_5388.html

      http://www.kaalimato.com/catalog/Fleshjack Boys Tekopenis - Brent Corrigan_p_11889.html

      http://www.kaalimato.com/catalog/Fleshjack Boys Tekopenis - Jason Visconti_p_11888.html

      http://www.kaalimato.com/catalog/Realistic Cock, Vaalea_p_1237.html

      Etsitkö siis mies-nukkea vai nais-nukkea jossa on peräaukko?

      Terveisin
      Kaalimato.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      118
      8245
    2. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      101
      7492
    3. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      91
      5669
    4. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      90
      5633
    5. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      119
      4820
    6. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      128
      2601
    7. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      59
      2485
    8. Ei välimatka meitä erottanut

      Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e
      Ikävä
      8
      1465
    9. Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!

      Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol
      Maajussille morsian
      7
      1434
    10. Kohta taas mesikämmeneen

      Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa
      Ähtäri
      52
      1315
    Aihe