Dildo miehelle

gay_jones

Olen mies joka pitkään on etsinyt (kookasta) dildoa itselleni. Suurin osa dildoista tuntuu olevan suunniteltu vaginalle, ja homomiehenä on vaikeaa löytää anaaliin sopivaa dildoa. Tähän asti kokeilemani dildot ovat liian kovia ja jäykkiä, terska liian suuri (tuottaa kipua) ja "verisuonet" liian kovia. Etsin nimenomaan aidon peniksen tuntuista dildoa, mutta joustavampaa, voitteko suositella jotain? Leveyttä saa kyllä olla runsaasti.

Lisäksi,
mitä seksinukkea suosittelisitte minulle? Dildo pitäisi sopia anaalin tyydyttämiseen, mutta nukessa saisi myös olla (ainakin) peräaukko?

Kaikkein mieluiten haluaisin itse nähdä ja koskea dildoa ennen kuin ostan, mutta häpeän suuresti tulla kauppaan kertomaan mitä haluan. Kiitos etukäteen ja hyvää loppukesää :)

1

466

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaalimato.com

      Hei,
      Anaalissa käytettävissä tuotteissa tulee olla kantalevike tai esimerkiksi kivekset jotta sitä voidaan turvallisesti käyttää. Voit etsiä dildoja tai tekopeniksiä joissa on kivekset, koska useimmat kantalevikkeellä olevat tapit ja sauvat ovat valmistettu kovemmasta materiaalista. Voit etsiä tuotteita siis rajauskriteerien avulla - tekopenikset - materiaali esimerkiksi aidonoloinen. Loveclone materiaalista ja U.R 3.0 materiaaleista valmistetut sauvat ovat pehmeimpiä. Näistä materiaaleista valmistettuja sauvoja joissa on kivekset ei valitettavasti kovin montaa ole. Kuitenkin kimmoisasta materiaalista valmistettuja tekopeniksiä kiveksillä on valikoimissamme jonkin verran.
      On totta että ainoa vaihtoehto tutustua välineiden materiaaleihin täysin on käydä kokeilemassa niitä seksivälineitä myyvissä liikkeissä. Liikkeissä olevat työntekijät ovat välineiden asiantuntijoita ja tottuneita erilaisiin mieltymyksiin.
      Seuraavassa sinulle muutama vaihtoehto tekopeniksistä joiden materiaali on kimmoisa eikä pitäisi olla liian kova.

      http://www.kaalimato.com/catalog/Jeff Stryker Ultra Realistic Cock_p_5388.html

      http://www.kaalimato.com/catalog/Fleshjack Boys Tekopenis - Brent Corrigan_p_11889.html

      http://www.kaalimato.com/catalog/Fleshjack Boys Tekopenis - Jason Visconti_p_11888.html

      http://www.kaalimato.com/catalog/Realistic Cock, Vaalea_p_1237.html

      Etsitkö siis mies-nukkea vai nais-nukkea jossa on peräaukko?

      Terveisin
      Kaalimato.com

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      68
      3791
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      64
      3524
    3. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      47
      3207
    4. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      64
      3020
    5. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      53
      2611
    6. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      36
      2182
    7. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      52
      2149
    8. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      60
      2012
    9. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      50
      1937
    10. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      51
      1716
    Aihe