Onko kukaan muu joutunut netissä ilmeisesti 24 / 7 vaanivan,itseään täydellisenä yliihmisenä pitävän sekon ahdistuksen kohteeksi?Tämä sekopää kriitisoi /sabotoio ihmisten kirjotuksia sillä,että tietää kaikki kirjottajan asiat paremmin,kuin kirjoittaja itse,sekä haukkuu kirjoittajat valehtelijoiksi ynm. Tämä seko puolustaa erityisesti aivan sairaasti poliiseja,suorastaan näyttää palvovan heitä.Muista hän etssii ja löytää aina jotain virheitä,tai kritisoitavaa /haukuttavaa.Kaikki kirjoittavat ovat itse aina syyllisiä omien kirjoituksiensa aiheisiin milloin milläkin perusteella,tämän sekon mielestä.Itse hän ei ilmeisesti kykene mitään muuta netissä tekemään,kuin syyllistämään muita kaikilla mahdollisilla keinoilla,koska luulee itse olevansa niin täydellinen ja virheetön,kuten hänen viestinsäkin osoittaa.Tämä seko näyttää vastaavan aina eri nimimerkillä,yleensä pelkillä numeroilla.Tekstit on kirjoitettu aina melkein saman kaavan mukaan lakipykäliä myöten,jotain pientä eroa per viesti.Pannan sana kiertämään kyseisestä nettisekoilijasta muillekkin sivuille,ettei ihmisiä latistava sekopäätä tarvitse ottaa todesta,vaan jättää omaan arvoonsa!
Nettisekopää vauhdissa
Silmät auki
499
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
on joku poliisi, niillähän ei ole muuta kuin aikaa notkua netissä työaikana, räikein netissä notkuja on fobba joka saa jopa palkkaa siitä.
Niin vähän arvelinkin,siksi työt jotka niille kuuluu jää tekemättä.Ei polliisista muutenkaan mitään hyötyä ja apua ole,silloin,kun niitä tarvits !
Poliisinpalvoja.
Aika harmiton veikkonen tuo poliisinpalvoja on ja jotenkin surkuhupaisa tapaus jankutuksineen. Poliisinpalvoja taitaa jopa olla niin hölmö, että jankuttaa ihan tosissaan. Aika fundamenttalistilta se vaikuttaa. Sillä ei taida olla mitään muuta elämää, kuin palvoa kiihkeästi poliisia ja yrittää pitää poliisin puolia täällä. Eihän noin hölmöllä jankuttajalla voi olla edes ystäviä.
Ja onhan sillä ihan omat fanisivutkin, joista voi lukea lisää siitä.
https://sites.google.com/site/poliisinpalvojat/
Erityisesti poliisinpalvoja rakastaa tätä slogania:
Rehellinen poliisi on satuolento!