UFOI EI OO OLEMAS

kaikki täl palstal on joko hullui tai trollei ja arvatkaa mitä Jumala loi meidät kuvakseen eikä oo luonut mitään ufoja :D urpot:D

21

302

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ufojen aikaa taikaa

      Ufot loi Jumalan.

      Urpot :D

      • näin uskon

        Eihän ufot mitään luoneet höhlä! Ne olivat tuntemattomia lentäviä esineitä joista humanoidit purkautuivat v.tun puutteessaan,ja alkoivat tehdä naisia apinoista itselleen.Siitä tämä homma tälläiseksi repesi(karkas lapasesta saatana) Oli helppo panna syyt jumalan syyksi joka haihtui avaruuteen,eikä varmaan enää uskalla pistää nokkaansa takaisin tänne,vaikka kuinka rukoilisitte.


      • näin uskon kirjoitti:

        Eihän ufot mitään luoneet höhlä! Ne olivat tuntemattomia lentäviä esineitä joista humanoidit purkautuivat v.tun puutteessaan,ja alkoivat tehdä naisia apinoista itselleen.Siitä tämä homma tälläiseksi repesi(karkas lapasesta saatana) Oli helppo panna syyt jumalan syyksi joka haihtui avaruuteen,eikä varmaan enää uskalla pistää nokkaansa takaisin tänne,vaikka kuinka rukoilisitte.

        :D:D vitun pelle:D:D etkö tajuu että Taivaan Isä loi sutkin ja Jeesus Kristus kuoli myös sun syntien takia


    • Luciferuksen oppilas

      Onhan se totta ettei Jumala luonut ufoja, koska ufot ovat luoneet meille Venuksen tähtitarhoista elikkäs kristallikaupungeista ihan Lucifeeruksen, jonka toinen nimi on Sanat K.

      K = Kumara, mutta kuitenkin suoraselkäinen.

      • mitä wittua:D


      • joopati

        Lucifer on Turbaanipään kans tän planeetan ykkösjumalia.


      • mä tapan luciferin ja muslimien jumalan!


      • joopati

        Vanhaa energiaa, vain rakkaudella voi voittaa. Vihalla häviää varmasti.


      • ei rakkaudella vaan kostolla


      • SuxeetaJee

        Ota vastaan Jee-Suxen armo ja rakkaus.


      • PyhMikäProfiili

        Mitäs meet samaistumaan tohon Mengelen kuvaan. Soon psykopaattisadisti. Tuut samanlaiseksi jos samaistut profiiliis.


    • ÖLKhra

      Huonosti onnistunut ufohörhön yritys mustamaalata skeptikkoja.

    • eikö??

      Sinä siis tunnistat kaikki lentävät esineet? UFO = tuntematon lentävä esine.

      • niin:D:D PELLE


    • ällitälli

      Mistä sä tuollaista olet kuullut?Jumalathan ovat olleet vaikka ufoissa tuleita humanoideja.Eliakin nousi tulisilla vaunuilla taivaalle,raamattu sen KANS kertoo.
      Humanoidit olivat ehkä tuhat vuotta meitä edellä kehityksestä,joten he omasivat jo taidon matkata avaruudessa,johan ihmisetkin jo maapallolla ovat avaruudessa kulkijoita.Menee 100 v niin ollan jo aika eteviä,.mennään jollekin pallolle jossa apinat mölyää,leikitään vähän geeneillä,ja kas kohta aatami ja eeva kirmaavat kedolla syntiä etsien.Siinä sulle purtavaa,homosapiens.

      • öö??? siis miten planktonista voi kehittyä näinkin mahtava asia oletko typerä evoluutio on bul shittiii tiedemiehet todistaa vaan sen mitä haluu ja sit saa miljoonat eroamaa kirkosta ja elämään synnissä


      • iso.ufo

        Mitä on synti?


      • MegaTieto

        Synti on sitä millä alistetaan uskottomia.

        Synnintunto = Manipulointikeino


      • oikäännytämme

        Hyvä. Käännytämme skeptikot uskoon ja autuuteen.


      • hahahahahaha

        Me nauretaan sulle vain


      • qr4ty

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      44
      5832
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      47
      5338
    3. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      48
      3718
    4. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      13
      3663
    5. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      94
      3306
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      31
      3126
    7. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      59
      2884
    8. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      57
      2740
    9. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      53
      2390
    10. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      38
      1844
    Aihe