naiset ovat silmänruokaa jota voisi syödä täytymättä. Aamupalaksi, päivälliseksi ja iltapalaksi. Katseesta se hämmentyy alkaa keimailla. Vartalon vetovoima, kauneus sen, saa mielettömästi hyvää aikaan. Vielä, kun ne vähäiset rihmat pääsisi riisumaan. Olette silmälle sitä suolaa.
Puolialastomat
kesäkuumalla
7326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nam nam aloittaja! Olisin mielelläni aperitiivisi, salaattisi, fileesi ja makea kakkusi kahvin kera. Et tarvitsisi lautasliinaa, vaan saisit lipoa huuliasi ja nuolla sormiasi. Vielä viiniä myöhään iltaan myötä kuumien huulien :D
Ps. tosikot vedelle ja leivälle hopi hopi!
Senpä takia kuljenkin kesäkuumalla kadulla mahdollisimman vähissä vaatteissa :-) Miesten ihailevat katseet ja hymyt kohentavat kivasti minäkuvaa ja itsetuntoa!
Kauniita ovat naiset kesäasuissaan ja siinä silmä lepää. Voikun saisi ne kaikki pullon ja saisi ihailla kokoajan. Naiset älkää siis peitelkö kesäisin itseänne vaan antakaa muiden nauttia teidän ihanuudesta. Teistä lähtee kaikki kauneus maailmalle.
visvasyyläisiä emätinnesteitä, vttu ihanaaa......
visvasyylät pitäisi kadota vuosien aikana, joten ei niin vakavaa.
mutta muistot eivät katoa koskaan.
Ite yritän kattoa silleen että nainen ei huomaa koska en halua ahdistaa heitä katseillani.Sitä en toki etteivätkö olisi ilo silmälle.