Kiihottumisesta

Mikä on se juttu mikä saa sinut ihan älyttömästi kiihottumaan ?
29227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Kunnon riita ja sen aiheuttamat reaktiot ja kun ne saa sovituksi sängyssä.
Lopuksi ihan hellyys.

Monet asiat sinänsä.
Kun natsaa niin silloin vaan natsaa.

Äänestä
  • Niin totta.

    Äänestä

  • Totta tuo kirjoitti:

    Niin totta.

    Et ole oikeasti tuota mieltä, jos nainen olet. Jos olet mies, ymmärtää hyvin. Tyhmyys eräitä miehiä vaivaa.

    Äänestä

  • **** kirjoitti:

    Et ole oikeasti tuota mieltä, jos nainen olet. Jos olet mies, ymmärtää hyvin. Tyhmyys eräitä miehiä vaivaa.

    Olenpas. Edellinen kirjoittaja sanoi sen hyvin. Kun natsaa niin silloin vaan natsaa. Sopiminen on tärkeetä. Aina.

    http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U

    Äänestä

Älykäs, humaani, hauska mies, joka tekee selväksi, että haluaa mut.

Äänestä
  • Eli juuri päinvastainen mies kuin tuon ensimmäisen vastaajan riitainen äijä.

    Äänestä

  • Makunsa kullakin kirjoitti:

    Eli juuri päinvastainen mies kuin tuon ensimmäisen vastaajan riitainen äijä.

    Riitely on kuluttavaa ja raskasta, enkä siihen "turhan" vuoksi lähdekään. Sen jälkeen ei varmasti ole vähään aikaan seksi mielessä.

    Äänestä

Ajatukset meistä kahdesta makuukammarissa......

Äänestä

Niinpä on.

Äänestä

Haloo. Eii sitä halua kukaan kertoa täällä.

Äänestä

Vain yksi mies on nostanut sykkeen vaarallisiin lukemiin. Hän löysi heikon kohdan ♥ Harmi että meillä meni miten meni, koska mielellään olisin nytkin hänen käsittelyssään. Saisi etsiä rauhassa muitakin heikkoja kohtia, niitä on varmasti :)
Mutta juttu pelaa kumpaankin suuntaan, ja tiedän mikä häntä kiihottaa. Haluaisin taas leikkiä tutkimusmatkailijaa hänen ihanalla lihaksikkaalla vartalolla.

Äänestä

Hänen sanomansa positiiviset asiat, sekä sen näkeminen, että ovat aidosti kerrottuja.
Kun näkee kuinka oikea ihminen käy niin kierroksilla, ettei tiedä miten päin olisi, aiheuttaa se samanlaisen vastareaktion.

Äänestä

se nainen on niin pyöreä, niin se mahtava femiinisyys hänessä... kun saisi vain uppoutua siihen pehmeyteen ja tuntea se ja hänen tuoksunsa...ja maistella...ei sitä ihanuutta kestäisi..

Äänestä
  • tuolla pyöreydellä lihavahkoa?

    Äänestä

  • Tarkoitatko kirjoitti:

    tuolla pyöreydellä lihavahkoa?

    nimessä, vaan pyöreitä muotoja. sellainen on naista parhaimmillaan, sillä pyöreys kuuluu femiinisyyteen. ja lihavahkokin on parempi, kuin liian laiha.

    Äänestä

  • en missään kirjoitti:

    nimessä, vaan pyöreitä muotoja. sellainen on naista parhaimmillaan, sillä pyöreys kuuluu femiinisyyteen. ja lihavahkokin on parempi, kuin liian laiha.

    jos ihminen on pyöreä niin silloin se on pyöreä

    Äänestä

  • no mut hei: kirjoitti:

    jos ihminen on pyöreä niin silloin se on pyöreä

    ja se on kauneinta maan päällä.

    Äänestä


En tänne siitä avaudu. Se mies saisi ihan itse ottaa siitä selvän ;)

Äänestä

Olisin hänelle varmaan aika kiltti ja hellä, pääsääntöisesti.
Mutta uskon että häneltä löytyisi kyky herättää minussa joskus vähän raisumpiakin tunteita ja tuntemuksia. :)

Olen siis nainen.

Äänestä

Se vaalea sinisilmäinen vanhempi mies töistä.... Ei tarvi kuin hymy nähdä ja olen valmis. Huh!

Äänestä

Mies

Äänestä

Mietitään tilannetta. Hyvä musa(!) soi taustalla. Keskustellaan ja se todennäköisesti johtaisi väittelyyn. Haastetta. Hermo ei petä kummallakaan. Silmien välähdys. Nousen tuolilta ja laitan musiikin pienemmälle, käännän pakarani häneen päin. Hmmmm ja luonnollinen reaktio tapahtuu. Toimii niin kuin rapalan uistin.

Äänestä
  • Pyh !
    Musa pois, väittelyt pois, ei tarvi edes pakaroita..

    Äänestä

  • vain elokuvssa kirjoitti:

    Pyh !
    Musa pois, väittelyt pois, ei tarvi edes pakaroita..

    Tällä saa minut kiihottumaan. Käsitinkö nyt aloituksen väärin?

    Äänestä

  • kllijakellot kirjoitti:

    Tällä saa minut kiihottumaan. Käsitinkö nyt aloituksen väärin?

    Et :D

    Äänestä

  • Tää on aika magee !

    Äänestä

  • magee vastaus kirjoitti:

    Tää on aika magee !

    Siis tuon "k*lli ja kello seisoo" vastaus, tuli vaan vähän väärään kohtaan tuo mun kuitti.

    Äänestä

juttu.
Joku voi kiihottaa pelkällä katseellaan, mutta toisen sanat eivät edes hetkauta mihinkään suuntaan,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


illan kyssäri kirjoitti:

Mikä on se juttu mikä saa sinut ihan älyttömästi kiihottumaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu