Olet siis erehtynyt henkilöstä

Anteeksi ja minä poistun!
8111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niin.

Äänestä
  • Aivan kauhea :(

    Äänestä

  • ja nyt mua ällöttää. rakkaalleni sen olisin halunnut vaan tehdä.

    Äänestä

  • Käytit vaan hyväkses ja nauroit selän takana

    Äänestä

ainakaan erehtynyt. Minä tiedän kuka minun Hän on. Hänet tänäänkin aistin erittäin voimakkaasti koko päivän ja varsinkin silloin, kun oli lähettyvillä!

Minä vain tiedän kuka hän on. Tälläkin hetkellä hänet aistin voimakkaasti.

Äänestä

Niin siinä käy kun ei uskalla oikeassa elämässä kirjoittaa tai hakea selviä tunnisteita.

Äänestä
  • Kun ei tarpeeksi selviä merkkejä niin asiat voivat mennä pieleen.
    Aina on uusia yrityksiä ilmassa jos asiat muuttuvat,..

    Äänestä

  • ei voi laittaa yhteystietojaan millä livessä saa kiinni kun se siippa on vieressä kenties justiinsa sillä hetkellä ja näkee sen yhteyden ottoyrityksen,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en ollut sinun hän kirjoitti:

Anteeksi ja minä poistun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu