EN YMMÄRRÄ, JOTEN VOITTEKO KERTOA. NYT SAIN TIETÄÄ, MITÄ KIDS TARKOITTAA, MUTT ENTÄS VITU KIDS?!
MITÄ V I T U TARKOITTAA?!
ErNuGirl
11183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
V=valas
I=istuu
T=taulun
U=ulkopuolella
KIITOS, KUN KERROIT! PANNAAX?
KYLLÄÄÄ!
OK, MILLO MENNÄÄ ESIM. PUSIKKOO?! OON IHAN SAIRAAN RUMA, MUTT EIKAIT SE HAITTAA?! MUN PILLU ON KOSTEE ;)))
TROLLI(luulisin)
Älä varasta tät nimimerkkii! Kuka oikee oot?!
Vittu = vagina, pillu, emätin (naisen alapää, se minne penis laitetaan seksissä)
Ällöttää kun ihmiset käyttää kirosanana ja hokee koko ajan...
MUTT EIHÄN VITU JA VITTU OO SAMA ASIA, KOSKA VITU SANASSA ON VAIN YKS T JA VITTU SANASSA ON KAKS TEETÄ!!!!!!!
Jaahas, VitunPASKA on palannut..
«VitunPASKA lienee tehnyt comebackin peliareenalle. Ensitöikseen hän varastaa ErNun nickin Piste2:ssa (..) ja avaa sitten uuden keskustelun jossa esiintynee myöskin kyseisellä väärennetyllä identiteetillä. Lisäksi VitunPASKA pölli myös Piecen nickin PisteKakkosessa (eli .. :ssä). Odottelemme yhä aidon ErNun paluuta Suolistoon, ja sillä välin toiset pelaajat ja pääselostaja apulaisineen aloittavat uuden taistelun pelin voittamiseksi ja VitunPASKAn peittoamiseksi. Lisätietoa VitunPASKAn paluusta otetaan vastaan selostajille.»
~Pääselostaja Piece
Huoh, elämme vaikeita aikoja :-(
Mahdolliset havainnot VitusPASKASTA mielellään PisteKakkoseen. Toivomme, että VitunPaskan uhrit ottavat välittömästi yhteyttä johonkin vakituiseen Suolistolaiseen(ei siis minuun). Sota on alkamassa, me (hyvätihanatmahtavatkauniitrohkeat) vs VitunPASKA (tyhmärumaheikkoidiootti)
Jokainen joka on tehnyt yhteistyötä VitunPASKAN kanssa kutsutaan kuulusteluihin.
Äläs nyt... VitunPASKA on vaan väärinymmärretty kusipää jolla ei ole elämää^^
On se vaan niin Helvetin outoa että mä oon niin tunnettu et kaikki haluu olla mä... Vajakit oikees elämässä... mut ai niin... sorry unohdin... eihän teil oo elämää Suoliston ulkopuolella rölläämisen lisäksi... Voi voi kun on ikävää :(
Palatkaa takaisin peikkometsään ja rukoilkaa Haisulilta armoa!!
Hohhoijakkaa mä säääälin teitä kaikkia