19,8 kuluvaa vuotta alkais kuusamossa työ komennus ja ois kivaa tavata paikallisia naisia . missä lie ois paras paikka . itse olen vuonna -77 syntynyt .
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pysy kaukana Kuusamolaista naisista tai loppuelämäsi täytä helvettiä.Siellä on sellainen geenimuunnos,joka tekee niistä täysin hölmöjä.Ei ole minun ilkeyttä vaan on aivan kansavälinen tutkimus.
Pysy erossa koko Kuusamosta. Tulet huomaamaan pian kuinka uteliasta ja juoruista porukkaa kaupungissa asuu. .
Teillä on päässä vikaa - luulosairautta - skitsofreniaa!!!.
Teissä on se huono geeni!!
Kyllä Kuusamo hyvä paikkakunta on!!!.
Terveys olkoon itse kunkin oma asia, okei??!!
Luulosairauden ensimmäinen oire on,että toisissa on vikaa.Nyt heti terveyskeskukseen.Sinua voidaan auttaa tuo geenimuunnoksen kanssa.Oikea lääkitys peliin.
Niinno taitaa tuo geenivirhe löytyä enimmäkseen niiltä jotka on rutsaillu keskenään liian pitkään eli ne jotka on pisimpään tätä kolkkaa asuttaneet, (lämsät ja määtät)