Mä oon tehnyt sen minkä pystyn.

En mä voi sua väkisin ottaa ja kaikki valitettavasti viittaisi irl siihen, että et minua edes halua.

En voi tehdä enää mitään. Tulin torjutuksi jo monta kertaa.
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä sinun on sitten uskottava ettei hän halua sinua.

Äänestä

Oletko nyt ihan varma että olet tehnyt kaiken minkä voit ja ettet vain olisi ymmärtänyt nyt jotain väärin?

Äänestä

yritin monet kerrat ja aina tuli rukkaset... enää en viitsi nolata itseäni.

Äänestä

eli mitä konkreettista oot tehnyt ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei väkisin. kirjoitti:

En mä voi sua väkisin ottaa ja kaikki valitettavasti viittaisi irl siihen, että et minua edes halua.

En voi tehdä enää mitään. Tulin torjutuksi jo monta kertaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu