Audistit tuttuja pettäjiä

Onko tosiaan Audin omistajien elämä väärillä raiteilla


http://www.talouselama.fi/uutiset/puolisoaan pettavat suosivat tamanmaalaisia autoja yksi merkki on omassa sarjassaan/a2197422
9166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei yllätä, ovat nimittäin tottuneet että ensin tekniikka pettää ja sitten vielä Laakkosen huoto.

Äänestä

Eiköhän tuo kerro pelkästään sen että audimiehet ovat suosittuja myös vastakkaisen sukupuolen mielestä. Turha sen ranskalaisauton omistajan on tulla samaan baariin vaikutusta tekemään ;-)

Niin kaunista/komeaa katseltavaa auton ulko- kuin sisäpuoleltakin !

Äänestä

volkkari ei ole mitään bemarilla saa pillua ja audilla saa kaiken

Äänestä

Eiköhän noilla molemmilla saa ennemminkin kullia............

Äänestä

Näin on.

Äänestä

Raha, komeus ,korkea status, loistava työpaikka ja kaikki mitä rahalla saa, ajaa kenties joskus houkutuksiin. Kauniisiin naisiin siis. Naiset taas pitää Audi iehistä.

Äänestä
  • Mutta audimies ei pidä naisista. Vuonna 1982 on viimeksi nähty hetero audin ratissa. Audeja ei edes myydä heteroille... testit on hyvin tarkat ennen kaupantekoa. Yleensä ostaja kävelee huonosti pari päivää kaupanteon jälkeen.

    Äänestä

  • Audi=skoda kirjoitti:

    Mutta audimies ei pidä naisista. Vuonna 1982 on viimeksi nähty hetero audin ratissa. Audeja ei edes myydä heteroille... testit on hyvin tarkat ennen kaupantekoa. Yleensä ostaja kävelee huonosti pari päivää kaupanteon jälkeen.

    Kiitos kun kerroit. Kävelen siis loppuviikon huonosti. Mutta on se vaan niin hemputin mukava ajaa Audilla kun näkee kuinka köyhiä riipasee!

    Äänestä

Ei riemulla rajaa kun Audilla ajaa.
Vaatiin vaan hiukka massia.
;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettäjän tie kirjoitti:

Onko tosiaan Audin omistajien elämä väärillä raiteilla


http://www.talouselama.fi/uutiset/puolisoaan pettavat suosivat tamanmaalaisia autoja yksi merkki on omassa sarjassaan/a2197422

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu