Syrjäseutu 3

Felix

Jatkoa viime jaksosta :)
Hetken hiljaisuuden jälkeen mies vastasi: "Jos mieluummin menisimme kahville vaikkapa Kristiinan kuppilaan?" Ajattelin että mikäpäs siinä ja sanoin että nähdään siellä 30 minuutin päästä.

Mieleeni putkahti jo melkein päästä päähän erilaisia fantasioita miehestä jonka kanssa puhuin. Olisiko hän karvainen, vähäpukeinen, nuori...

Aloin melkein heti pukea kun lopetin puhelun, aloin riisua likaisia kiimanesteessä olevia housujani (jotka kastoi muuannan mies jakso 1). Kun riisui housut toin ne nokkani viereen ja nuuhkaisin niitä. - "Aaah.. Parhain haju ikinä!" Alakerrassani jokin nytkähti pystyyn. Siirryin olohuoneen sohvalle, otin oman 20 senttimetrisen moloni käteen ja aloin vemputtaa sitä ensin hitaasti. Samaan aikaan haistelin housujani jotka olivat kiimaliiman peittämät. Nopeutin vauhtia ja huomasin oman kirkkaan kiimaisan nesteen jo valua. Huokaisin ja mietin että kohta tulee suuri lasti. Niin tulikin puolet lastista lensi kasvoilleni ja puolet mahalleni. Ajattelin että olisi soveliasta käydä suihkussa ennen pukemista tapaamista varten.

Kun olin käynyt suihkussa, päätin pukea päälleni farkkushortit ilman alusvaatteita. Paidaksi valitsin silkkisen t-paidan. Jo pelkkä silkkinen kosketus paidasta sai moloni henkiin jälleen.

Ajattelin lähteä kävellen kahvilaa kohti sillä sinne ei ollut paljoakaan matkaa. Sillä Kristiinan kuppila oli aivan kerrostaloni vieressä. Perillä kahvilassa mietin että miten tunnistaisi sen miehen.

Ajattelin soittaa miehen numeroon. Mies vastasi ja sanoi että ei pääsisi tulemaan koska työt venyttävät häntä. Se minua ei haitannut sillä bongasin mahtavan näköisen perseen suoraan tiskillä. Munani nousi puolikovaksi. Menin tämän miehen viereen ja kysyin: " Saako tähän istua?" Mies vastasi myöntysti minulle. Mutta mies lähti heti vessaan päin ja sanoi: " Pidä mun lemppari paikkaa siinä tovi jookos?"

En voinut odottaa joten lähdin salaa seuraamaan miestä. Mies meni yhteen vessakoppii ja minä menin viereiseen. Huomasin että kopissani oli juuri minun munani kokoinen reikä porattuna josta näin mitä mies tekisi. Sykkiväni oli jo kovana. Lukitsin vessan oven ja avoin napit housuistani. Tungin kovan elimeni reijästä ja huhuilin miehelle: " Hei! Tules vähän maistamaan mun patukkaa." Ei aikaakaan kuin mies pomppasi pystyyn vessanpytyltä ja sanoi: " En olenkaan koskaan saanut tilaisuutta maistaa munaa." Minä odottelin jo kuumana jopa niin kuumana että kiimanestettä valui tattini päästä. Mies tunki lämpimän kitalakensa munani ympärille ja alkoi imemään rajusti. Olin kuin taivaissa en saattanu uskoa että tämä olisi miehen eka kerta. - "Mä tulen kohta!" Huusin kohteliaasti miehelle. - " Anna tulla vaan kaikki lämpimään suuhuni" mies sai juuri sanottua ennen kuin ammuin jo siemenet lämpimään suuhun. Kuulin nielaisun äänen ja se teki minut kovaksi taas.

Kiitin miestä ja hän antoi numeronsa ja lupasi tulla toistekkin hoitelemaan munaani.

Jatkuu jos haluatte;)

5

2062

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • O. Past. Eli. Ja

      Älä turhia kysele vaan kirjoita ;) Täällä on uutta tekstiä vähän, joten anna palaa vaan.

      Eetut ja Peetut ym. kans näppikset savuamaan...

      • uutta kaipaava

        Toimintaa toivon minäkin!!!! Vanhat joskin hyvät tarinat alkaa puuduttaa ajan myötä ja niihin kyllästyy.. Joten uusia tuulia odotellen ja nopeasti :) Lyhyttä, pitkää, täyttä toimintaa tai romantiikan sävyttämää ystävyyttä.

        Kiitos ja Kumarrus etukäteen! Jään mielenkiinnolla odottelemaan mitä tuleman pitää.


      • Felix
        uutta kaipaava kirjoitti:

        Toimintaa toivon minäkin!!!! Vanhat joskin hyvät tarinat alkaa puuduttaa ajan myötä ja niihin kyllästyy.. Joten uusia tuulia odotellen ja nopeasti :) Lyhyttä, pitkää, täyttä toimintaa tai romantiikan sävyttämää ystävyyttä.

        Kiitos ja Kumarrus etukäteen! Jään mielenkiinnolla odottelemaan mitä tuleman pitää.

        Toimintaa ja Romantiikkaa tulossa viikonloppuna:)


      • lukikikikija
        Felix kirjoitti:

        Toimintaa ja Romantiikkaa tulossa viikonloppuna:)

        Sulla on otetta. Ja positiiviseksi sanoisin myös yhdyssanojen hallintaa.
        Kokeile kirjoittaa tekstisi Wordilla tai vastaavalla ennen lähettämistä. Se tekstinkäsittelyohjelma antaisi vinkkejä mahdollisiin kirjoitusvirheisiin, vaikkakin on sanottava, että hyvä tarina ei niistä kärsi, ellei ne ole liian raakoja.

        Odotellaan jatkoa...


    • Onko 4 osa jossain. Pidin tästä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      45
      5072
    2. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      44
      4904
    3. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      241
      4124
    4. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      57
      3778
    5. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      128
      3676
    6. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      92
      3246
    7. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      134
      2164
    8. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      15
      1531
    9. Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys

      Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo
      Ikävä
      12
      1130
    10. Elämäni rakkaus

      Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten
      Ikävä
      63
      1007
    Aihe