Jatkoa viime jaksosta :)
Hetken hiljaisuuden jälkeen mies vastasi: "Jos mieluummin menisimme kahville vaikkapa Kristiinan kuppilaan?" Ajattelin että mikäpäs siinä ja sanoin että nähdään siellä 30 minuutin päästä.
Mieleeni putkahti jo melkein päästä päähän erilaisia fantasioita miehestä jonka kanssa puhuin. Olisiko hän karvainen, vähäpukeinen, nuori...
Aloin melkein heti pukea kun lopetin puhelun, aloin riisua likaisia kiimanesteessä olevia housujani (jotka kastoi muuannan mies jakso 1). Kun riisui housut toin ne nokkani viereen ja nuuhkaisin niitä. - "Aaah.. Parhain haju ikinä!" Alakerrassani jokin nytkähti pystyyn. Siirryin olohuoneen sohvalle, otin oman 20 senttimetrisen moloni käteen ja aloin vemputtaa sitä ensin hitaasti. Samaan aikaan haistelin housujani jotka olivat kiimaliiman peittämät. Nopeutin vauhtia ja huomasin oman kirkkaan kiimaisan nesteen jo valua. Huokaisin ja mietin että kohta tulee suuri lasti. Niin tulikin puolet lastista lensi kasvoilleni ja puolet mahalleni. Ajattelin että olisi soveliasta käydä suihkussa ennen pukemista tapaamista varten.
Kun olin käynyt suihkussa, päätin pukea päälleni farkkushortit ilman alusvaatteita. Paidaksi valitsin silkkisen t-paidan. Jo pelkkä silkkinen kosketus paidasta sai moloni henkiin jälleen.
Ajattelin lähteä kävellen kahvilaa kohti sillä sinne ei ollut paljoakaan matkaa. Sillä Kristiinan kuppila oli aivan kerrostaloni vieressä. Perillä kahvilassa mietin että miten tunnistaisi sen miehen.
Ajattelin soittaa miehen numeroon. Mies vastasi ja sanoi että ei pääsisi tulemaan koska työt venyttävät häntä. Se minua ei haitannut sillä bongasin mahtavan näköisen perseen suoraan tiskillä. Munani nousi puolikovaksi. Menin tämän miehen viereen ja kysyin: " Saako tähän istua?" Mies vastasi myöntysti minulle. Mutta mies lähti heti vessaan päin ja sanoi: " Pidä mun lemppari paikkaa siinä tovi jookos?"
En voinut odottaa joten lähdin salaa seuraamaan miestä. Mies meni yhteen vessakoppii ja minä menin viereiseen. Huomasin että kopissani oli juuri minun munani kokoinen reikä porattuna josta näin mitä mies tekisi. Sykkiväni oli jo kovana. Lukitsin vessan oven ja avoin napit housuistani. Tungin kovan elimeni reijästä ja huhuilin miehelle: " Hei! Tules vähän maistamaan mun patukkaa." Ei aikaakaan kuin mies pomppasi pystyyn vessanpytyltä ja sanoi: " En olenkaan koskaan saanut tilaisuutta maistaa munaa." Minä odottelin jo kuumana jopa niin kuumana että kiimanestettä valui tattini päästä. Mies tunki lämpimän kitalakensa munani ympärille ja alkoi imemään rajusti. Olin kuin taivaissa en saattanu uskoa että tämä olisi miehen eka kerta. - "Mä tulen kohta!" Huusin kohteliaasti miehelle. - " Anna tulla vaan kaikki lämpimään suuhuni" mies sai juuri sanottua ennen kuin ammuin jo siemenet lämpimään suuhun. Kuulin nielaisun äänen ja se teki minut kovaksi taas.
Kiitin miestä ja hän antoi numeronsa ja lupasi tulla toistekkin hoitelemaan munaani.
Jatkuu jos haluatte;)
Syrjäseutu 3
5
2098
Vastaukset
- O. Past. Eli. Ja
Älä turhia kysele vaan kirjoita ;) Täällä on uutta tekstiä vähän, joten anna palaa vaan.
Eetut ja Peetut ym. kans näppikset savuamaan...- uutta kaipaava
Toimintaa toivon minäkin!!!! Vanhat joskin hyvät tarinat alkaa puuduttaa ajan myötä ja niihin kyllästyy.. Joten uusia tuulia odotellen ja nopeasti :) Lyhyttä, pitkää, täyttä toimintaa tai romantiikan sävyttämää ystävyyttä.
Kiitos ja Kumarrus etukäteen! Jään mielenkiinnolla odottelemaan mitä tuleman pitää. - Felix
uutta kaipaava kirjoitti:
Toimintaa toivon minäkin!!!! Vanhat joskin hyvät tarinat alkaa puuduttaa ajan myötä ja niihin kyllästyy.. Joten uusia tuulia odotellen ja nopeasti :) Lyhyttä, pitkää, täyttä toimintaa tai romantiikan sävyttämää ystävyyttä.
Kiitos ja Kumarrus etukäteen! Jään mielenkiinnolla odottelemaan mitä tuleman pitää.Toimintaa ja Romantiikkaa tulossa viikonloppuna:)
- lukikikikija
Felix kirjoitti:
Toimintaa ja Romantiikkaa tulossa viikonloppuna:)
Sulla on otetta. Ja positiiviseksi sanoisin myös yhdyssanojen hallintaa.
Kokeile kirjoittaa tekstisi Wordilla tai vastaavalla ennen lähettämistä. Se tekstinkäsittelyohjelma antaisi vinkkejä mahdollisiin kirjoitusvirheisiin, vaikkakin on sanottava, että hyvä tarina ei niistä kärsi, ellei ne ole liian raakoja.
Odotellaan jatkoa...
Onko 4 osa jossain. Pidin tästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll1807916Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava2544170Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi723426Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut903151Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi182311Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs42135100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es211968Kunnanjohtaja haista sinä
Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei351601Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?
Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik491505Loimaan k-citymarketilla puukotus
Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun481467