Syrjäseutu 3

Felix

Jatkoa viime jaksosta :)
Hetken hiljaisuuden jälkeen mies vastasi: "Jos mieluummin menisimme kahville vaikkapa Kristiinan kuppilaan?" Ajattelin että mikäpäs siinä ja sanoin että nähdään siellä 30 minuutin päästä.

Mieleeni putkahti jo melkein päästä päähän erilaisia fantasioita miehestä jonka kanssa puhuin. Olisiko hän karvainen, vähäpukeinen, nuori...

Aloin melkein heti pukea kun lopetin puhelun, aloin riisua likaisia kiimanesteessä olevia housujani (jotka kastoi muuannan mies jakso 1). Kun riisui housut toin ne nokkani viereen ja nuuhkaisin niitä. - "Aaah.. Parhain haju ikinä!" Alakerrassani jokin nytkähti pystyyn. Siirryin olohuoneen sohvalle, otin oman 20 senttimetrisen moloni käteen ja aloin vemputtaa sitä ensin hitaasti. Samaan aikaan haistelin housujani jotka olivat kiimaliiman peittämät. Nopeutin vauhtia ja huomasin oman kirkkaan kiimaisan nesteen jo valua. Huokaisin ja mietin että kohta tulee suuri lasti. Niin tulikin puolet lastista lensi kasvoilleni ja puolet mahalleni. Ajattelin että olisi soveliasta käydä suihkussa ennen pukemista tapaamista varten.

Kun olin käynyt suihkussa, päätin pukea päälleni farkkushortit ilman alusvaatteita. Paidaksi valitsin silkkisen t-paidan. Jo pelkkä silkkinen kosketus paidasta sai moloni henkiin jälleen.

Ajattelin lähteä kävellen kahvilaa kohti sillä sinne ei ollut paljoakaan matkaa. Sillä Kristiinan kuppila oli aivan kerrostaloni vieressä. Perillä kahvilassa mietin että miten tunnistaisi sen miehen.

Ajattelin soittaa miehen numeroon. Mies vastasi ja sanoi että ei pääsisi tulemaan koska työt venyttävät häntä. Se minua ei haitannut sillä bongasin mahtavan näköisen perseen suoraan tiskillä. Munani nousi puolikovaksi. Menin tämän miehen viereen ja kysyin: " Saako tähän istua?" Mies vastasi myöntysti minulle. Mutta mies lähti heti vessaan päin ja sanoi: " Pidä mun lemppari paikkaa siinä tovi jookos?"

En voinut odottaa joten lähdin salaa seuraamaan miestä. Mies meni yhteen vessakoppii ja minä menin viereiseen. Huomasin että kopissani oli juuri minun munani kokoinen reikä porattuna josta näin mitä mies tekisi. Sykkiväni oli jo kovana. Lukitsin vessan oven ja avoin napit housuistani. Tungin kovan elimeni reijästä ja huhuilin miehelle: " Hei! Tules vähän maistamaan mun patukkaa." Ei aikaakaan kuin mies pomppasi pystyyn vessanpytyltä ja sanoi: " En olenkaan koskaan saanut tilaisuutta maistaa munaa." Minä odottelin jo kuumana jopa niin kuumana että kiimanestettä valui tattini päästä. Mies tunki lämpimän kitalakensa munani ympärille ja alkoi imemään rajusti. Olin kuin taivaissa en saattanu uskoa että tämä olisi miehen eka kerta. - "Mä tulen kohta!" Huusin kohteliaasti miehelle. - " Anna tulla vaan kaikki lämpimään suuhuni" mies sai juuri sanottua ennen kuin ammuin jo siemenet lämpimään suuhun. Kuulin nielaisun äänen ja se teki minut kovaksi taas.

Kiitin miestä ja hän antoi numeronsa ja lupasi tulla toistekkin hoitelemaan munaani.

Jatkuu jos haluatte;)

5

2102

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • O. Past. Eli. Ja

      Älä turhia kysele vaan kirjoita ;) Täällä on uutta tekstiä vähän, joten anna palaa vaan.

      Eetut ja Peetut ym. kans näppikset savuamaan...

      • uutta kaipaava

        Toimintaa toivon minäkin!!!! Vanhat joskin hyvät tarinat alkaa puuduttaa ajan myötä ja niihin kyllästyy.. Joten uusia tuulia odotellen ja nopeasti :) Lyhyttä, pitkää, täyttä toimintaa tai romantiikan sävyttämää ystävyyttä.

        Kiitos ja Kumarrus etukäteen! Jään mielenkiinnolla odottelemaan mitä tuleman pitää.


      • Felix
        uutta kaipaava kirjoitti:

        Toimintaa toivon minäkin!!!! Vanhat joskin hyvät tarinat alkaa puuduttaa ajan myötä ja niihin kyllästyy.. Joten uusia tuulia odotellen ja nopeasti :) Lyhyttä, pitkää, täyttä toimintaa tai romantiikan sävyttämää ystävyyttä.

        Kiitos ja Kumarrus etukäteen! Jään mielenkiinnolla odottelemaan mitä tuleman pitää.

        Toimintaa ja Romantiikkaa tulossa viikonloppuna:)


      • lukikikikija
        Felix kirjoitti:

        Toimintaa ja Romantiikkaa tulossa viikonloppuna:)

        Sulla on otetta. Ja positiiviseksi sanoisin myös yhdyssanojen hallintaa.
        Kokeile kirjoittaa tekstisi Wordilla tai vastaavalla ennen lähettämistä. Se tekstinkäsittelyohjelma antaisi vinkkejä mahdollisiin kirjoitusvirheisiin, vaikkakin on sanottava, että hyvä tarina ei niistä kärsi, ellei ne ole liian raakoja.

        Odotellaan jatkoa...


    • Onko 4 osa jossain. Pidin tästä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos

      Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks
      Maailman menoa
      72
      5808
    2. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      85
      4145
    3. Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?

      Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää
      Maailman menoa
      91
      3597
    4. Demareissa jo paniikki päällä

      Talouspoliittinen kykenemättömyys repii puolueen kahtia.
      Maailman menoa
      116
      3001
    5. En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä

      kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri
      Maailman menoa
      71
      2528
    6. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      111
      1956
    7. Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon

      ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu
      Maailman menoa
      43
      1854
    8. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      1475
    9. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      108
      1446
    10. Mikä ihmeen v&v megastore?

      Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.
      Järvenpää
      1
      1428
    Aihe