Voisitko suudella?

Tää o hölmö kysymys, mut voisiko suudella tälläistä?
http://aijaa.com/JzGyWT
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei tos ainakaa mitää vikaa oo, mut eihä sitä kauhee hyvi osaa sanoo. :D Kuvan perusteella näyttää ihan siistiltä ja hampaat on kauniit. Jos saat negatiivisia vastauksia, muista, että täällä on ihmisiä, joilla kaikilla on omat mielipiteet. :)

Äänestä

Voisin antaa suihin :)

Äänestä

Riippuu millaisessa henkilössä nuo ovat kiinni :3

Äänestä

Lurps ❤

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HölmöKysymys kirjoitti:

Tää o hölmö kysymys, mut voisiko suudella tälläistä?
http://aijaa.com/JzGyWT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu