En tiedä pojat mutta Inkasta tuli pajon, hmmm, sexikkäämpi kun vaihtoi tyyliä. Luulen että päässäkin liikkuu enemmän kun kohublondi kolleegan päässä.
Inka Korhosen uusi look
Urheiluhullu
73398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kuin hän on kesken äitiysloman töihin ryhtyn,ei liene vauva montaakaan kuukautta....
Kävin muutama vuosi sitten samalla kuntosalilla Inkan kanssa. En tunnistanut ennen kuin satuttiin tiskille samaan aikaan. TV-julkimot kun on livenä paljon vaatimattomamman näköisiä. Äänestä tunnistin jotenkin tutuksi ja jäin hölmönä ihmettelemään. Inka vaan hymyili takaisin, on kai ennenkin käynyt noin.
Kohublondi kolleega kävi myös samalla salilla kohublondi palloilijansa kanssa. Nokka pystyssä molemmilla.
Millä salilla, kerro heti??
Inka oli paremman näkönen ennen, koska sillä oli lasit eikä sil ollu otsatukkaa
nainenhan Inka tietenkin on ollut jo televisioon tullessaan, ja tietenkin sitä ennen yhtälailla. Puhtaat piirteet, hehkeä iho (ainakin näytöllä nähtynä). Ainoana miinuksena mielestäni on hieman metallinen kireähkö ääni ja hieman liian nopea puhumisen tahti. Mutta yhtä kaikki, aivan upea ilmestys!
IINKA OOOOOOONNN iiiihaanaaaaaaaaaa!!!!
Oliko olympialaisissa. Nimi ainakin aivan outo...