Moi! tein tänään kolme raskaustestiä ja kaikki näytti positiivistä. Neljä viikkoo sitten harrastin seksiä poikaystävän kaa. Mä en tiä yhtään mitä teen. Auttakaa.
15 = raskaana
Raskaana oleva
2
177
Vastaukset
- kerro heti
No kerro nyt ensin poikakaverille ja vanhemmillesi. Etteköhän te sitten yhdessä päädy jonkinlaiseen ratkaisuun. Jos et halua pitää lasta vaan päädyt aborttiin muista, ettet viivyttele päätöksen kanssa liian kauan. Abortti kun pitää tehdä ennen 12. raskausviikkoa.
- Tiedän tunteen :D
KERRO HETI. Ja kun et vrm halua lasta tee abortti (ei kuovintaa SATTUU AIKA HITOSTI) pillereitä ja rupea syömään säännöllisesti E-pillereitä = Estää raskauden 99% :) JA VÄHENTÄÄ KUUKAUTISKIPUJA!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1332686Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2562254Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?171383- 1151042
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar204993- 91970
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13882Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La52774Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50731Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.274716