Joku ihme mölinä ja joku "olen suomalainen" junttibiisi raikuu kalaholmaan asti. Farkkushortsi, möhömaha, suomi & kiitospaita jengillä oma tapahtumako jälleen?
Vetäkää keskipöhöbisseä naamaan vaan ja kello 01 jälkeen voikin keskikaljapäissään sönköttää tuntemattomille ja avautua siitä kun pitää dokata huoliin, koska 150 kiloinen vaimo oli löytänyt lähiöbaarista parempaa seuraa.
Mikä junttijuhla keskustassa
7
349
Vastaukset
- homot raumalle
jos 150kg vaimo löysi parempaa seuraa on se varmasti molemmille helpotus kun mieskin saa aiheen etsiä parempaa ja laihempaa seuraa.
junttiudesta jankkaaminen lähinnä tarkoittaa sitä että aloittaja kuuluu jonkinlaiseen seksuaalivähemmistöön ja voinee näin ollen muuttaa esim. raumalle valittamaan asioista jotka hänelle eivät kuulu.
Jos te ette pidä oluesta ja hauskanpidosta, muuttakaa pois.Me muut juomme kyllä ja ainakin minä olen ylpeä "junttiudestani" kun kannatan perinteisiä perhearvoja.Terveet perhearvot kunniaan. Lapset pois sairastuttavasta perhemallista, psyykkisesti sairastavilta vanhemmilta lapset terveempään kasvuympäristöön, seksuaalisesti poikkeavilta samaten. Lapsilla on oltava oikeus normaaliin perhe-elämään.
- tervekö?
MagnusVonLagerbom kirjoitti:
Terveet perhearvot kunniaan. Lapset pois sairastuttavasta perhemallista, psyykkisesti sairastavilta vanhemmilta lapset terveempään kasvuympäristöön, seksuaalisesti poikkeavilta samaten. Lapsilla on oltava oikeus normaaliin perhe-elämään.
Mikä sitten on kenenkin normaali. Missä menee psyykkisesti terveen js sairaan raja? Provosoivaa ja hieman ehkä ajattelematontakin tekstiä sinulta.
- andersseen
Keskustan juhlat on aina junttijuhlia. Toista se on meillä RKP:läisillä!
- anderse kipeänä
Joo vetäkää te bättre folkin väki vaan toisianne anderseeseen.
- Bäst folk
anderse kipeänä kirjoitti:
Joo vetäkää te bättre folkin väki vaan toisianne anderseeseen.
sulla huono päivä?
- muusikkokin
Mikä Sinun mielestäsi on parempi musiikkikappale ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va3544773Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty1304191Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta
ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,2132545Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1012279Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv41859Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.431779Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h11706Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!
Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk71469- 311356
Ajattelen sinua
Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii521331