Tänään juttelin tuoreen naiseni kanssa seksikumppanien määrästä.Hänellä niitä on ollut yli 50.Siis yli 50 miestä on ollut naiseni sisällä läähättäen hänen päällään.Ajatuskin saa minut oksentamaan.
+50
4
452
Vastaukset
- Nämä on niitä
josta ei kannata puhua. Eikä udella minkälaisia EX;t oli sängyssä. näistä keskusteluista ei ole mitään hyötyä.
- Kertolaskua
Kerro se 2:lla, niin päästään lähelle totuutta. Ehkä sekää n ei riitä.
- naiset:D
naisissa on se vika että utelee aina mieheltä kumppanien määrän ja kun mies vastaa rehellisesti niin nainen valehtelee ja paljon.itsellä meni sillain että sanoin 14 seksikumppania rehellisesti ja sanoin etten tykkää yhen illan jutuista mutta tullut kuitenkin.sit kysyin naiselta samaa niin vastaus oli samanlainen kuin itsellä. käyttäytyminen ja puhe naisella oli kuitenkin koko ajan ristiriidassa tohon vastaukseen ja se rupes painaan mieltä pitemmän ajan kuluessa ja kysyin painostaen uudestaan ja vastaus oli että 45-50 muistaa:) siitähän tuli sitten riita mun puolelta. sinänsä se olis ollu ok jos olis puhunu alussa totta mutta kun yritti tekeytyä samanlaiseksi kuin minä valehtelemalla niin se ei. n 24 ja m 29. eli pointti on että älkää naiset valehdelko jos itse aloitatte kysymisen! jos kysyy ja saa vastauksen niin silloin myös täytyy itse puhua totta.
- eisemäärävaanlaatu
Riippuu minkä ikäisiä olette. Parikymppiselle tuo on aika paljon.. Olisin enemmänkin huolissani siitä onko hänellä ollut samaan aikaan eri seksikumppaneita eli onko jotkut joutuneet "jälkiliukkaille". Mutta mennyt on mennyttä ?
Ja luulisi ihmisen sekoavan laskuissa 20 jälkeen... kertooko sekin jotain että niistä pitää kirjaa. Vai ?
Minulla on hulivili sisko (23v), kunnon lortto (kaikella rakkaudella sanon). Varmaan myös se 50 seksikumppania ja joskus harrastanut 3 eri ihmisen kanssa seksiä samanpäivän aikana... Muutenkin henkisesti epätasapainossa ja olisi terapian tarpeessa.
Itse elän onnellisessa avosuhteessa ja häntä ennen minulla oli vain 1 seksi kokemus.. Sitäkin häpeän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset
Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard1433121Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks42675Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k52326Särkyneelle sydämelle
Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂452054Seiska: Helmi Loukasmäki, 25, rehellisenä Dannystä, 83, ja isosta ikäerosta
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat pitäneet yhtä jo useamman vuoden. Nyt Helmi kertoo rehellisenä i191868Uus terveysassema
Ei taia olla vielä ketjua siitä ni minäpä alotan. Joko sitä ruvettas porukalla nyt mollaamaa ja arvostelemaa ku nii ruma111851Mitäköhän tämä koko sekosotku on ollut?
Tuskin tiedät itsekään. Ja jos luulet että en ole huomannut näitä apupoikiasi niin kyllä olen.131147- 711035
Purralla luistaa hihna isolla pyörällä, kasetti ei kestä
”Purra käy nyt pahasti ylikierroksilla” Nähtiinhän Purran sekoilut jo Lohjan torilla taannoin. Eikö eduskunnassa ole121021Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S206984