+50

3+6

Tänään juttelin tuoreen naiseni kanssa seksikumppanien määrästä.Hänellä niitä on ollut yli 50.Siis yli 50 miestä on ollut naiseni sisällä läähättäen hänen päällään.Ajatuskin saa minut oksentamaan.

4

500

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nämä on niitä

      josta ei kannata puhua. Eikä udella minkälaisia EX;t oli sängyssä. näistä keskusteluista ei ole mitään hyötyä.

    • Kertolaskua

      Kerro se 2:lla, niin päästään lähelle totuutta. Ehkä sekää n ei riitä.

    • naiset:D

      naisissa on se vika että utelee aina mieheltä kumppanien määrän ja kun mies vastaa rehellisesti niin nainen valehtelee ja paljon.itsellä meni sillain että sanoin 14 seksikumppania rehellisesti ja sanoin etten tykkää yhen illan jutuista mutta tullut kuitenkin.sit kysyin naiselta samaa niin vastaus oli samanlainen kuin itsellä. käyttäytyminen ja puhe naisella oli kuitenkin koko ajan ristiriidassa tohon vastaukseen ja se rupes painaan mieltä pitemmän ajan kuluessa ja kysyin painostaen uudestaan ja vastaus oli että 45-50 muistaa:) siitähän tuli sitten riita mun puolelta. sinänsä se olis ollu ok jos olis puhunu alussa totta mutta kun yritti tekeytyä samanlaiseksi kuin minä valehtelemalla niin se ei. n 24 ja m 29. eli pointti on että älkää naiset valehdelko jos itse aloitatte kysymisen! jos kysyy ja saa vastauksen niin silloin myös täytyy itse puhua totta.

    • eisemäärävaanlaatu

      Riippuu minkä ikäisiä olette. Parikymppiselle tuo on aika paljon.. Olisin enemmänkin huolissani siitä onko hänellä ollut samaan aikaan eri seksikumppaneita eli onko jotkut joutuneet "jälkiliukkaille". Mutta mennyt on mennyttä ?

      Ja luulisi ihmisen sekoavan laskuissa 20 jälkeen... kertooko sekin jotain että niistä pitää kirjaa. Vai ?

      Minulla on hulivili sisko (23v), kunnon lortto (kaikella rakkaudella sanon). Varmaan myös se 50 seksikumppania ja joskus harrastanut 3 eri ihmisen kanssa seksiä samanpäivän aikana... Muutenkin henkisesti epätasapainossa ja olisi terapian tarpeessa.

      Itse elän onnellisessa avosuhteessa ja häntä ennen minulla oli vain 1 seksi kokemus.. Sitäkin häpeän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      85
      1216
    2. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      74
      969
    3. Jasmin Vähäkangas paljastelee

      Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      966
    4. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      58
      715
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      161
      675
    6. Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta

      Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.
      Sinkut
      185
      668
    7. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      278
      663
    8. Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat

      Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t
      Hyrynsalmi
      4
      626
    9. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      54
      617
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      43
      615
    Aihe