Tänään juttelin tuoreen naiseni kanssa seksikumppanien määrästä.Hänellä niitä on ollut yli 50.Siis yli 50 miestä on ollut naiseni sisällä läähättäen hänen päällään.Ajatuskin saa minut oksentamaan.
+50
4
310
Vastaukset
- Nämä on niitä
josta ei kannata puhua. Eikä udella minkälaisia EX;t oli sängyssä. näistä keskusteluista ei ole mitään hyötyä.
- Kertolaskua
Kerro se 2:lla, niin päästään lähelle totuutta. Ehkä sekää n ei riitä.
- naiset:D
naisissa on se vika että utelee aina mieheltä kumppanien määrän ja kun mies vastaa rehellisesti niin nainen valehtelee ja paljon.itsellä meni sillain että sanoin 14 seksikumppania rehellisesti ja sanoin etten tykkää yhen illan jutuista mutta tullut kuitenkin.sit kysyin naiselta samaa niin vastaus oli samanlainen kuin itsellä. käyttäytyminen ja puhe naisella oli kuitenkin koko ajan ristiriidassa tohon vastaukseen ja se rupes painaan mieltä pitemmän ajan kuluessa ja kysyin painostaen uudestaan ja vastaus oli että 45-50 muistaa:) siitähän tuli sitten riita mun puolelta. sinänsä se olis ollu ok jos olis puhunu alussa totta mutta kun yritti tekeytyä samanlaiseksi kuin minä valehtelemalla niin se ei. n 24 ja m 29. eli pointti on että älkää naiset valehdelko jos itse aloitatte kysymisen! jos kysyy ja saa vastauksen niin silloin myös täytyy itse puhua totta.
- eisemäärävaanlaatu
Riippuu minkä ikäisiä olette. Parikymppiselle tuo on aika paljon.. Olisin enemmänkin huolissani siitä onko hänellä ollut samaan aikaan eri seksikumppaneita eli onko jotkut joutuneet "jälkiliukkaille". Mutta mennyt on mennyttä ?
Ja luulisi ihmisen sekoavan laskuissa 20 jälkeen... kertooko sekin jotain että niistä pitää kirjaa. Vai ?
Minulla on hulivili sisko (23v), kunnon lortto (kaikella rakkaudella sanon). Varmaan myös se 50 seksikumppania ja joskus harrastanut 3 eri ihmisen kanssa seksiä samanpäivän aikana... Muutenkin henkisesti epätasapainossa ja olisi terapian tarpeessa.
Itse elän onnellisessa avosuhteessa ja häntä ennen minulla oli vain 1 seksi kokemus.. Sitäkin häpeän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 887257
- 353403
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021826- 23934
Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,27891Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html32863Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk47762Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa
1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄60719Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt29686Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v26642