+50

3+6

Tänään juttelin tuoreen naiseni kanssa seksikumppanien määrästä.Hänellä niitä on ollut yli 50.Siis yli 50 miestä on ollut naiseni sisällä läähättäen hänen päällään.Ajatuskin saa minut oksentamaan.

4

500

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nämä on niitä

      josta ei kannata puhua. Eikä udella minkälaisia EX;t oli sängyssä. näistä keskusteluista ei ole mitään hyötyä.

    • Kertolaskua

      Kerro se 2:lla, niin päästään lähelle totuutta. Ehkä sekää n ei riitä.

    • naiset:D

      naisissa on se vika että utelee aina mieheltä kumppanien määrän ja kun mies vastaa rehellisesti niin nainen valehtelee ja paljon.itsellä meni sillain että sanoin 14 seksikumppania rehellisesti ja sanoin etten tykkää yhen illan jutuista mutta tullut kuitenkin.sit kysyin naiselta samaa niin vastaus oli samanlainen kuin itsellä. käyttäytyminen ja puhe naisella oli kuitenkin koko ajan ristiriidassa tohon vastaukseen ja se rupes painaan mieltä pitemmän ajan kuluessa ja kysyin painostaen uudestaan ja vastaus oli että 45-50 muistaa:) siitähän tuli sitten riita mun puolelta. sinänsä se olis ollu ok jos olis puhunu alussa totta mutta kun yritti tekeytyä samanlaiseksi kuin minä valehtelemalla niin se ei. n 24 ja m 29. eli pointti on että älkää naiset valehdelko jos itse aloitatte kysymisen! jos kysyy ja saa vastauksen niin silloin myös täytyy itse puhua totta.

    • eisemäärävaanlaatu

      Riippuu minkä ikäisiä olette. Parikymppiselle tuo on aika paljon.. Olisin enemmänkin huolissani siitä onko hänellä ollut samaan aikaan eri seksikumppaneita eli onko jotkut joutuneet "jälkiliukkaille". Mutta mennyt on mennyttä ?

      Ja luulisi ihmisen sekoavan laskuissa 20 jälkeen... kertooko sekin jotain että niistä pitää kirjaa. Vai ?

      Minulla on hulivili sisko (23v), kunnon lortto (kaikella rakkaudella sanon). Varmaan myös se 50 seksikumppania ja joskus harrastanut 3 eri ihmisen kanssa seksiä samanpäivän aikana... Muutenkin henkisesti epätasapainossa ja olisi terapian tarpeessa.

      Itse elän onnellisessa avosuhteessa ja häntä ennen minulla oli vain 1 seksi kokemus.. Sitäkin häpeän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      327
      1578
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      31
      1289
    3. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      503
      1201
    4. 63
      995
    5. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      73
      962
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      52
      740
    7. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      109
      726
    8. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      75
      722
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      468
      657
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      632
    Aihe