+50

3+6

Tänään juttelin tuoreen naiseni kanssa seksikumppanien määrästä.Hänellä niitä on ollut yli 50.Siis yli 50 miestä on ollut naiseni sisällä läähättäen hänen päällään.Ajatuskin saa minut oksentamaan.

4

500

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nämä on niitä

      josta ei kannata puhua. Eikä udella minkälaisia EX;t oli sängyssä. näistä keskusteluista ei ole mitään hyötyä.

    • Kertolaskua

      Kerro se 2:lla, niin päästään lähelle totuutta. Ehkä sekää n ei riitä.

    • naiset:D

      naisissa on se vika että utelee aina mieheltä kumppanien määrän ja kun mies vastaa rehellisesti niin nainen valehtelee ja paljon.itsellä meni sillain että sanoin 14 seksikumppania rehellisesti ja sanoin etten tykkää yhen illan jutuista mutta tullut kuitenkin.sit kysyin naiselta samaa niin vastaus oli samanlainen kuin itsellä. käyttäytyminen ja puhe naisella oli kuitenkin koko ajan ristiriidassa tohon vastaukseen ja se rupes painaan mieltä pitemmän ajan kuluessa ja kysyin painostaen uudestaan ja vastaus oli että 45-50 muistaa:) siitähän tuli sitten riita mun puolelta. sinänsä se olis ollu ok jos olis puhunu alussa totta mutta kun yritti tekeytyä samanlaiseksi kuin minä valehtelemalla niin se ei. n 24 ja m 29. eli pointti on että älkää naiset valehdelko jos itse aloitatte kysymisen! jos kysyy ja saa vastauksen niin silloin myös täytyy itse puhua totta.

    • eisemäärävaanlaatu

      Riippuu minkä ikäisiä olette. Parikymppiselle tuo on aika paljon.. Olisin enemmänkin huolissani siitä onko hänellä ollut samaan aikaan eri seksikumppaneita eli onko jotkut joutuneet "jälkiliukkaille". Mutta mennyt on mennyttä ?

      Ja luulisi ihmisen sekoavan laskuissa 20 jälkeen... kertooko sekin jotain että niistä pitää kirjaa. Vai ?

      Minulla on hulivili sisko (23v), kunnon lortto (kaikella rakkaudella sanon). Varmaan myös se 50 seksikumppania ja joskus harrastanut 3 eri ihmisen kanssa seksiä samanpäivän aikana... Muutenkin henkisesti epätasapainossa ja olisi terapian tarpeessa.

      Itse elän onnellisessa avosuhteessa ja häntä ennen minulla oli vain 1 seksi kokemus.. Sitäkin häpeän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      121
      1094
    2. 65
      1003
    3. Carunan hinnat

      Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
      Maailman menoa
      93
      773
    4. Koetko vielä et

      Olen elämäsi rakkaus?
      Ikävä
      77
      743
    5. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      41
      675
    6. Kunnan päätie ja sen lähialueet

      Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
      Hyrynsalmi
      36
      649
    7. Oletko tullut siihen

      Tulokseen ettet saa minua
      Ikävä
      67
      604
    8. Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille

      Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka
      Lieksa
      28
      576
    9. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

      ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
      Ikävä
      22
      572
    10. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      37
      498
    Aihe