Kimppakyytiä tentteihin yliopiston Joensuun kampukselle

Oliskos ihmisiä, jotka haluaisivat jakaa tenttimatkojen matkakustannuksia? Itse omistan auton.
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

moi

itse omistan jalat.

Äänestä

Voin lähteä mukaan jos se on heterokimppa ja mukana on sopivasti miehiä ja naisia.
Laitetaan se kimppa pystyyn jossakin levikkeellä, Nyt kun on vielä lämmin eikä vedä vielä hanuria kuuraan

Äänestä

Niin yleisiin tentteihin vai? Liikun SLN-JNS-väliä joka viikko, yleensä alkuviikosta sinne ja perjantaina takas. Välillä autolla ja välillä joukkoliikenteellä. Perjantaina olis siis sama matka poispäin ainakin, tosin yleensä tykkään lähteä Slinnaan jo ajoissa (ellen sitten itse osallistu kyseiseen tenttiin)

Äänestä
  • En ole nyt heti menossa sinne, mutta seuraavan kerran parin viikon päästä. Parantelen kipeää jäsentä. Mutta joo, yleisiin tentteihin. Käyn aina kun, pääsen. Työt menee etusijalle.

    Äänestä

  • Robin Hood kirjoitti:

    En ole nyt heti menossa sinne, mutta seuraavan kerran parin viikon päästä. Parantelen kipeää jäsentä. Mutta joo, yleisiin tentteihin. Käyn aina kun, pääsen. Työt menee etusijalle.

    Pahoittelen tuota pilkkuvirhettä..

    Äänestä

  • 25.10. menen seuraavan kerran. Palaan takaisin tentin jälkeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Robin Hood kirjoitti:

Oliskos ihmisiä, jotka haluaisivat jakaa tenttimatkojen matkakustannuksia? Itse omistan auton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu