osssss ei uskalla !

Tämä osssss on kummallinen tyyppi. Notkuu Toyotan sivulla 24/7 ja etsii kaiken negatiivisen Toyotasta, mutta kysyttäessä hänen omaa automerkkiään, mies vaikenee kuin kala kuivalla maalla. Ei uskalla tunnustaa ajavansa muovisella Touranin ritsalla. Ei noilla spekseillä kyllä olisi varaa provoilla minkään automerkin palstalla.
13110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tämä provoilu on sitä samaa mitä toyolahkolaiset tekevät muiden merkkien palstoilla.

Äänestä
  • kakkakalsarit on löytyneet. Yök.

    Äänestä

Kuka nyt jukisesti kehtaa sanoa ajavansa jollain Touranilla. Siis Vikawagenilla. Sehän on viTSI.

Äänestä

olla sama kuin köfffff. Näitä nimimerkkejä kaiffarilla riittää.

Äänestä

Pikkupojat täällä kirjoittelee, ihmeen hiljaista silloin kun nasset on koulussa.

Äänestä

Taas on touhutippa tojoteron pippelin päässä kun tällai pääsi avautumaan. Pyyhi pois se ennen kuin äitis tulee pyyhkii tipan pippelin päästä.

Äänestä
  • Köfffff alkaa hermostumaan, kun hänet on nyt tunnistettu useilla sivuilla provoilevaksi trolliksi. Jokos kalsarit on löytyneet?

    Äänestä

  • No menikö kirjoitti:

    Köfffff alkaa hermostumaan, kun hänet on nyt tunnistettu useilla sivuilla provoilevaksi trolliksi. Jokos kalsarit on löytyneet?

    En ole Köffff tai ossss. Oletko jo touhutipan pyyhkinyt? Vai nuoliko äitis sen pois?

    Äänestä

ossssssss trollaa ihan samalla tapaa myös muiden merkkien palstoilla, ei hätää.

Äänestä
  • ei todellakaan aiheuta mitään hätää kellekkään näitä lukiessa. Onpahan vaan todiste siitä, että avohoitopotilaita kävelee runsaasti keskuudessamme. Työtön luuseri on vain niin kallis ylläpidettävä kansakunnalla.

    Äänestä

  • Trolli sama ku totuus.
    Sanokaa nyt tuleeko bensaturbot tojotaan?
    14 vuotta vw kiusaa kohta riittää...

    Äänestä

Mitä sitä merkkiä ilmaisemaan, toyofanaatikot ovat haukkuneet kaikki merkit. että se siitä.

Äänestä
  • Hälläväli.Tutuilla tojotat kestää.
    Kiinnostus heränny..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tämä on faktaa kirjoitti:

Tämä osssss on kummallinen tyyppi. Notkuu Toyotan sivulla 24/7 ja etsii kaiken negatiivisen Toyotasta, mutta kysyttäessä hänen omaa automerkkiään, mies vaikenee kuin kala kuivalla maalla. Ei uskalla tunnustaa ajavansa muovisella Touranin ritsalla. Ei noilla spekseillä kyllä olisi varaa provoilla minkään automerkin palstalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu