Peti on valmis

Se on sinua varten ..eipäs vaan meitä varten.Punaiset silkkilakanat ,hyväntuoksuiset petivaatteet ...puhtaat ainakin vielä..TULE..
2196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tämä sitä että saan olla sukupuoliyhdynnässä kanssasi ja työntää jäykistyneen penikseni sisääsi. Ja sen jälkeen liikutella sitä edes takaisin sisässäsi monta sataa kertaa ja sitten menettäisimme molemmat kontrollin kehojemme hallintaan niiden hallitessa meitä? Eikös tästä ole kuitenkin kyse?

Äänestä
  • puutteinen reuhka taitaa täällä vongata aloitusten määrästään päätellen :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bedtime lover kirjoitti:

Se on sinua varten ..eipäs vaan meitä varten.Punaiset silkkilakanat ,hyväntuoksuiset petivaatteet ...puhtaat ainakin vielä..TULE..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu