Mitä haluat kysyä joltain joka

Aloitan. Haluan tietää ketä nimimerkillä .................... kaipaa? Naista vai miestä ja ko.henkilön etunimen ensimmäinen kirjain, kiitos :)
19319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

ahistaako?

Äänestä
  • eipä ahista, sinua vissiin ahistaa kun pääsit valokeilaan, taas.

    Äänestä

sinä juuri siinä, viesti jumittaa ja sen peuttaa, niin se läsähtää siitä huolimatta tänne

Äänestä

-20v.
20v.
-30v.
30v.
-40v.
40v.
45v.
46v.

48v.
49v

Äänestä

siltä nokkelalta koodailijalta, että mitä hän oikein meinaa. Ei hän varsinaisesti mitenkään kannusta mua kirjoittelemaan, mutta ei toisaalta näytä pistävän pahakseenkaan ;).

Äänestä
  • kysyisin että miksi mun pitäis täälla olla ja kirjoitella?

    Äänestä

  • Vastaus "haluaisin kysyä": Hän on rakastunut ja tietää, että ruudun takana on nokkelia/ nokkela kirjoittaja, valloittaja parasta laatua.

    On mukava lukea ja joskus vastaillakin. Kauniit viestit ilahduttavat aina, joten jatka vaan.

    Äänestä

Mihin sinä pyrit noilla tempuillasi?

Äänestä
  • ei vaan muuten kiinnosta.

    Äänestä

  • en mihinkään, kirjoitti:

    ei vaan muuten kiinnosta.

    Pimeä vastaus joten ehkä oletkin HÄN.

    Äänestä

  • Vähän alemmaksi.

    Äänestä

Pimeä vastaus

Äänestä

onko synttäri t. kesällä

Äänestä

Tuhannen kertaa ollut samanlainen täällä eikä ainakaan mulle ole sattunut sitä vastaparia olemaan täällä.

Nämä on hyödyttömiä jatkuvasti samoja kysellään omaa uteliaisuuttaan odotetaan vaan vastausta ja ne kaikki jotka vastaavat heille ei vastata oliko juuri hän kyseessä.Naisten juttuja itsekkäitä ja itsekeskeisiä kyssäreitä joihin ei sitten viitsitä edes vastata ellei se oma kiinnostus satu olemana palstalla tai siis se oletettu vastaavanlainen.

Mikkoa kaipaan itä-suomesta.Mutta aloittajahan ei se ole.

Äänestä

Miksi kirjoitat tänne?

Äänestä
  • Koska on ikävä eikä se mene pois. Miljoona kertaako se pitää sanoa että se menee sun kaaliin ;)

    Äänestä

Keneltä kysyisin ?
En tiedä kuka on kukin. samalla ihmisellä on monta nikkiä, nimimerkkiä..Ilkeilijöiltä kysyisin. että miksi ?

Äänestä

missä olet ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjoittaa tänne? kirjoitti:

Aloitan. Haluan tietää ketä nimimerkillä .................... kaipaa? Naista vai miestä ja ko.henkilön etunimen ensimmäinen kirjain, kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu