Brz turbo awd?

Edes turboa tulossa? Turhan nössö oli kun koeajoin . Muuten auto on mainio , kivan kokoinen ja tyylinen. Voimaa kaipaisi ja nelivetoa . Kumma tunne kun wanha foresteri on ripeämpi.
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://topgear.fi/subaru-kehittelee-turbomoottoria-brzaan/

Eli ehkä tulossa. Tosin varmaan edelleen takavetoisena.
Jos haluaa ahdetun nelikon niin onhan noita muita malleja Subarulla.

Itse pidän tästä vapari brz:sta myös, tosin en kaipaa mitään ylimääräistä voimaa vaan toi 200hp riittää oikein hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1300kg? kirjoitti:

Edes turboa tulossa? Turhan nössö oli kun koeajoin . Muuten auto on mainio , kivan kokoinen ja tyylinen. Voimaa kaipaisi ja nelivetoa . Kumma tunne kun wanha foresteri on ripeämpi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu