Tästäpä lähtee

Minkä sille voi, kun perse aina soi. Istun tai kävelen, aina antaa sävelen... Mikäs tähän vaivaan auttais?
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sellasta myydään apteekissa. Kato lisätietoja osoitteesta tohtori.fi lääkeopas.

Äänestä
  • kun ei Caccaton. Juu pitänee kokeilla heti. Tai sit pitänee tilata etelä-afrikkalainen anuspilli. Siihen voipi kuulemma piereksiä ja ääni tulee sävelinä ulos. Vaikka ei kyl mikään voita kunnon perustöräyksen bassovoittoista saundia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaasutin kirjoitti:

Minkä sille voi, kun perse aina soi. Istun tai kävelen, aina antaa sävelen... Mikäs tähän vaivaan auttais?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu