piaggio typhoon 50 vai solifer sm 50

Aattelin ostaa jonku mopon tai skootterin mutta entiiä kumpi ois parempi piaggio typhoon 50 cm3, 2-tahti skootteri vai solifer sm 50 cm3, 4-tahti. Skootterilla on ajettu 10tkm ja soliferilla 1 tkm. vastauksia kitoos!!
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Piaggio jos hinta sama ja katteet sekä huoltohistoria kunnossa

Äänestä

Piaggio ehdottomasti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rotta3 kirjoitti:

Aattelin ostaa jonku mopon tai skootterin mutta entiiä kumpi ois parempi piaggio typhoon 50 cm3, 2-tahti skootteri vai solifer sm 50 cm3, 4-tahti. Skootterilla on ajettu 10tkm ja soliferilla 1 tkm. vastauksia kitoos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu