Huhuilevat jonkun jämsäläisen sekaantuneen paritus hommiin. Tiedä sitten onko kyseessä asiakas vai parittaja. Oletteko itse käyttäneet maksullisia naisia? Suunnittelin 50- vuotis lahjaksi kaverilleni ilotyttöä kun se valitti Barbarankin kylmenneen.
Onko Jämsässä parittajia?
7
1068
Vastaukset
- traktorivalmet
merja?
- Merja45v
Mitä nyt?
- pmies
Enpä paritukseen usko mut onhan täällä ainakin yksi maksullinen tyttö. Ja nätti onkin piruvie. Siis olen käyttänyt ja monta kertaa :)
- isukki 40v
ei kai 46v enää tyttö ole...
- Lauri 76 ja rapiat
Riippuupi siitä mistä vinkkelistä kahtoopi.
- justuspano
kyllä on tullu käytettyä ajettua paljon maksullista ja maksutonta....hyvää on ollu tavara kaikilla mutta aidompaa maksuttoman kanssa koska sellainen tyty on omasta halustaan mukana nauttimassa:)toki maksullisistakin löytyy sellaisia jotka eivät käsi ojossa heti ovella ole maksua vaatimassa vaan jälkeenpäin pois lähtiessä....mustat naiset vielä kokematta ja halu olis punasta lihaa kokea..tuskin sen kummempi!
- jumissa
Hyvä että saadaan hierontaa
http://www.seksitreffit.fi/treffit/detail.php?siteid=789415&Paikkakunta=Keski-Suomi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2083286Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391658Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus971513- 921409
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461354Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1601276Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121208Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231039Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89942Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.55872