Siis onko pojilla yleensä merkki ihastumisesta se et ne vilkuilis sitä ihastusta?
Onko tää merkki
niionko
783
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ei ole.
vain se, että hakeutuu toisen seuraan/tulee juttelemaan on selvä merkki ihastumisesta.
katseista ei voi sanoa mitään
Kyllä mun mielestä vilkuilu voi olla merkki ihastuksesta. Varsinki jos se vähän välii sua kattelee ni kyllä mun mielestä voi olla.
Muttei aina. Voi tosiaanki olla lukuisia syitä miksi vilkuillaan. Toki hän voi pitää sinua kauniina ja katsoo sinua sen ttakia. Monet pojat tekevät tätä vaikka eivät olisikaan ihastuneet kyseiseen henkilöön.
"voi olla"
no helvetti kun noi teidän arvailut EI OLE TIETOA
Ookei, kun mulle useempi tyyppi sanoo et mun ihastus välillä jää tuijottaa mua ja välillä vilkuilee : p
jos on jatkunut jo pidemmän aikaa eikä vilkuile muita niin paljoa niin voi ehkä jotain päätellä, mutta varmaa ei ole
Joo siis älkää nyt kuvitelko et oisin sellanne "uu se katto se varmasti tykkää musta" koska oon enemmän just sellanen et en usko et se vois ikinä olla kiinnostunu. Mut siis on viime joulun jälkeen alottanu ton stalkkailunsa ja toisten mielestä kattoo mua jotenki eri tavalla ku muita eikä kuulemma kato muita niin paljoo.
Mut haluisin tietää onko pojilla kauheesti muita syitä stalkkailla? Kun ihan normi oon, en mitenkään erilainen : D Ja lifemocker jos vaan häipyisit täältä kun kukaan ei kaipaa sua?