Moro!
Ajattelin kysäistä, sattuisiko varkautelaisia Xbox 360- ja/tai PlayStation 3 -pelaajia löytymään, joilla masiina on lyöty nettiin kiinni? Jos onpi, niin lisätkää vaan pelikaveriksi minut, janivahakainu on tunnukseni.
Ja tässä viestissä ei ole sitten mitään takinkääntelyä, 300e tollojen heittelyä eikä muutakaan vastaavaa tämän palstan perseilyä. :)
X360- tai PS3-pelaajia?
4
170
Vastaukset
- gta-player1
Tajuaako tämän palstan lukiat mistään pelikonsoleista? Aivonsajuoneet juopot ja narkit,pilleristit,nistit. Ukot sekä akat. Vanhat idiootit.
Tsemppii Janille!!!- Sykketta
Biggest playparty weekend!
- SAmpivarkila
saako 9 vuotiasta silittää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523406Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512389Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu121194- 1121169
Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per48937Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va9913Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019870- 46864
- 36692
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt196666
