Moro!
Ajattelin kysäistä, sattuisiko varkautelaisia Xbox 360- ja/tai PlayStation 3 -pelaajia löytymään, joilla masiina on lyöty nettiin kiinni? Jos onpi, niin lisätkää vaan pelikaveriksi minut, janivahakainu on tunnukseni.
Ja tässä viestissä ei ole sitten mitään takinkääntelyä, 300e tollojen heittelyä eikä muutakaan vastaavaa tämän palstan perseilyä. :)
X360- tai PS3-pelaajia?
4
186
Vastaukset
- gta-player1
Tajuaako tämän palstan lukiat mistään pelikonsoleista? Aivonsajuoneet juopot ja narkit,pilleristit,nistit. Ukot sekä akat. Vanhat idiootit.
Tsemppii Janille!!!- Sykketta
Biggest playparty weekend!
- SAmpivarkila
saako 9 vuotiasta silittää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273365Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122489Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.902421Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1072104Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761683Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481574Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261486Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001305- 1311225
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151136
