Epätavallisen yksinäinen

Olen eronnut, sinkkunainen, ei masennusta eikä muutakaan mieltä painavaa. Haluaisin kovasti ystävää kanssani nakuttelemaan taloani jos se joskus alkaa repsottamaan. Minulla on koira ja pysyy. Iloinen mieli, mutta puuttuu retkikaveri läheisiin metsiin tai vaikkapa vain pihalle1
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vastaan itse. taitaa olla väärä foorumi. Täällä on ehkä vain masentuneita ja ilottomuutta. Anteeksi häiriö!

Äänestä
  • Tuossa oli 14 minuutin väli viestiesi välillä. Tutustuitko ensimmäisen viestin jälkeen palstaan ja tulit tuohon toisen viestisi päätelmään? Onhan noita seuranhakusivujakin oikeen jos sitä seuraa haluat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mafalda2 kirjoitti:

Olen eronnut, sinkkunainen, ei masennusta eikä muutakaan mieltä painavaa. Haluaisin kovasti ystävää kanssani nakuttelemaan taloani jos se joskus alkaa repsottamaan. Minulla on koira ja pysyy. Iloinen mieli, mutta puuttuu retkikaveri läheisiin metsiin tai vaikkapa vain pihalle1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu