olen päälle kakskyt vuotias ja yritin tyttöystäväni kanssa harrastaa seksiä, menimme sänkyyn ja riisuduttiin kun päästii sihen vaiheeseen että piti laittaa kumi niin en saanu sitä heti menemään paikalleen kun erektio alkoi laskemaan mutta sain sen paikalleen, kun olisin työntäny peniksen pilluun niin minulla oli koko ajan puoli erektiossa penis ja en mitenkään saanut sitä kovaksi enään.
Tuon jälkeen en ole pystynyt harrastamaan seksiä niin että olisi penistä käytetty vaan tyydytän tyttöystäväni joka kerta sormin ja kieltä käyttäen, kun oltaisiin kokeilemassa uudelleen tuota peniksen kanssa niin en pysty koska pelottaa että ei taaskaa seiso kun rupeen kumia laittaa paikalleen.
Muutenkin kun yksin olen ja runkkaan niin erektio alkaa laskea jotai 3 sekunnin päästä kun en koske penikseen, onko minul joku erektiohäiriö kun olen pienestä pojasta asti runkannu aika paljon ? miten päästä tuosta pelosta yli ?
Ensimmäisestä kerrasta ikuinen pelko?
5
427
Vastaukset
- 3+8
Alussa kaikki on hankalaa. Itse hankkisin viagraa niin pääsis rimakauhusta ylitse.
- umnybtvr
Jos pää pistää kovasti vastaan, Viagrasta tms. ei ole aina apua, itselleni kävi aikoinaan niin. Suosittelen pikku känniä jännityksen poistajana, mut liikaa ei kannata juoda, silloin nyt ei ainakaan seiso.
- X«â█e
Älä jää kelaamaan mitään ikuista pelkoa ko. juttua kohtaan. Pelko voi kestää aikansa ja sitten siihen kyllästyy ja sen merkitys heikkenee.
Maailmassa mikään elämään liittyvä ei ole ikuista. - kokoomus
Ei näistä kannata huolestua. Itsellä hyvä jos joka kymmenes kerta viisari vähän värähtää.
- TimeIsRight
Jännitys aiheuttaa löysän peniksen... yrität liikaa! Next time, ota esileikit ajan kanssa - peniksen ei tarvitse olla kovana koko aikaa, anna sille aikaa. Vinkki yksi: pyydä muijaa hieromaan itseään, katso läheltä ja tunne kuinka veri pakkaantuu kaluusi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit265168Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3924459Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483789KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1232865Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku102467Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511962Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181958- 1231880
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241439