olen päälle kakskyt vuotias ja yritin tyttöystäväni kanssa harrastaa seksiä, menimme sänkyyn ja riisuduttiin kun päästii sihen vaiheeseen että piti laittaa kumi niin en saanu sitä heti menemään paikalleen kun erektio alkoi laskemaan mutta sain sen paikalleen, kun olisin työntäny peniksen pilluun niin minulla oli koko ajan puoli erektiossa penis ja en mitenkään saanut sitä kovaksi enään.
Tuon jälkeen en ole pystynyt harrastamaan seksiä niin että olisi penistä käytetty vaan tyydytän tyttöystäväni joka kerta sormin ja kieltä käyttäen, kun oltaisiin kokeilemassa uudelleen tuota peniksen kanssa niin en pysty koska pelottaa että ei taaskaa seiso kun rupeen kumia laittaa paikalleen.
Muutenkin kun yksin olen ja runkkaan niin erektio alkaa laskea jotai 3 sekunnin päästä kun en koske penikseen, onko minul joku erektiohäiriö kun olen pienestä pojasta asti runkannu aika paljon ? miten päästä tuosta pelosta yli ?
Ensimmäisestä kerrasta ikuinen pelko?
5
455
Vastaukset 5
- 3+8
Alussa kaikki on hankalaa. Itse hankkisin viagraa niin pääsis rimakauhusta ylitse.
- umnybtvr
Jos pää pistää kovasti vastaan, Viagrasta tms. ei ole aina apua, itselleni kävi aikoinaan niin. Suosittelen pikku känniä jännityksen poistajana, mut liikaa ei kannata juoda, silloin nyt ei ainakaan seiso.
- X«â█e
Älä jää kelaamaan mitään ikuista pelkoa ko. juttua kohtaan. Pelko voi kestää aikansa ja sitten siihen kyllästyy ja sen merkitys heikkenee.
Maailmassa mikään elämään liittyvä ei ole ikuista. - kokoomus
Ei näistä kannata huolestua. Itsellä hyvä jos joka kymmenes kerta viisari vähän värähtää.
- TimeIsRight
Jännitys aiheuttaa löysän peniksen... yrität liikaa! Next time, ota esileikit ajan kanssa - peniksen ei tarvitse olla kovana koko aikaa, anna sille aikaa. Vinkki yksi: pyydä muijaa hieromaan itseään, katso läheltä ja tunne kuinka veri pakkaantuu kaluusi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 3913107
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i1822473- 361902
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2831668- 541189
Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa282990Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤248826- 80823
- 49683
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46601